Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Key Account Manager s maďarštinou

Brno

Popis pozice
Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

**Jste příjemní a umíte komunikovat s lidmi nejen v maďarském, ale i anglickém jazyce?**

Nejvíce oceníme, když budete člověk, kterému nevadí pravidelná komunikace s lidmi.
Budete mít na starosti navazování, a především budování vztahů s obchodními sítěmi
a potenciálními partnery.
Dostanete k tomu vlastní telefon a počítač a za některými partnery budete jezdit
osobně. Občas budete zastupovat naši společnost na společenských a kulturních akcích.
Součástí vaší práce budou i pravidelné porady a komunikace s celým obchodním týmem.
Někdy bude třeba přijmout kompromisy, jindy zase beze strachu navrhnout neotřelé
řešení.
Při naší práci platí, že tým je jen tak silný jako jeho nejslabší článek. Proto potřebujeme,
abyste „nezamrz“, ale naopak se posouval(a) ve svých znalostech a zkušenostech
dopředu.

**Dbáte na termíny a je na vás spoleh?**

Potřebujeme, abyste dokázal(a) příjemně a profesionálně komunikovat s lidmi.
Musíte umět pracovat samostatně a musí být na vás spoleh. Často je totiž dodržování
termínů a jejich přesné načasování stěžejní pro úspěch celé firmy.
Rádi vás ze začátku ve všem zaučíme, ale postupem času si budete tvořit vlastní pracovní
postupy a třeba i optimalizovat opakující se úkony.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Frontman
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Key Account Manager s maďarštinou
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Key Account Manager s maďarštinou ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Frontman ještě dnes.