Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

UX Designer

Brno

Popis pozice

Hledáme UX/UI designéry, kteří se připojí k našemu týmu a budou rozvíjet naše současné produkty.

Náš tým

Jako tým designérů a výzkumníků v Notinu máme na starost všechny aplikace, s nimiž přichází zákazník do styku (web, mobilní aplikace a aplikace na prodejnách). Jsme u počátečního nápadu, přes výzkum, design, prototypování a testování až po následné vyhodnocení v produkci. Aktuálně je nás 6 designérů a 4 výzkumníci. V rámci UX oddělení výzkumníci dělají rozsáhlejší výzkumy nad rámec toho, co zvládne designér v tandemu s produktovým manažerem.

Na čem pracujeme

Projekty, na kterých budeš pracovat, jsou většinou v délce trvání od dvou týdnů do dvou měsíců. Vždy se týkají koncových zákazníků, což znamená, že se především jedná o změny na webu a v aplikaci. Tvým výstupem bude často finální design, proto je nutné navrhnout jak skvělé UX (řešení problému), tak skvělé UI.

Na jakých projektech jsme pracovali v minulosti: https://medium.com/@petrsiller/jak-jsme-v-notinu-zrychlili-dokon%C4%8Den%C3%AD-objedn%C3%A1vky-case-study-a0c9f84e14ad

Jak pracujeme

Na projektu budeš spolupracovat hlavně s produktovým manažerem. Na pravidelných design review budeš konzultovat svou práci s ostatními designéry v týmu. Měl(a) bys mít zvládnutý celý design proces od základních wireframů, přes návrh a prototyp až po následné uživatelské testování.

Jaká bude tvoje role

• Společně s produktovým manažerem budeš navrhovat řešení a finální design.

• Někdy dostaneš již hotové zadání, jindy pouze definici problému.

• Dokážeš získat všechny potřebné informace, definovat cíle a důvody projektu.

• Navrhneš řešení a dokážeš si ho obhájit.

• Vytvoříš prototyp.

• Zajistíš a provedeš uživatelské testování.

• Zapracuješ poznatky z testování do návrhů.

• Odprezentuješ své návrhy manažerům na různých úrovních.

• Nebudeš na to sám/sama, budeš využívat konzultace s ostatními designéry, výzkumníky a produktovými manažery.

Co bys měl(a) umět

• 2+ roky zkušeností s UX/UI designem.

• Umíš navrhnout skvělé UI ve Figmě.

• Umíš v rámci návrhu využívat design system.

• Umíš navrhnout řešení/prototypy tak, aby se následně dali testovat s uživateli.

• Zvládneš provést jednodušší uživatelské testování.

• Dokážeš pracovat samostatně.

• Jsi sebejistý/á v komunikaci, máš schopnost prezentovat své návrhy ostatním napříč firmou.

• Máš zájem o e-commerce o obor produktové designu (sleduješ trendy, vzděláváš se).

Možnosti rozvoje

Celá naše kultura v Notinu je založena na schopnosti dát a přijmout zpětnou vazbu. Tím se učíme jeden od druhého.
Budeš v kontaktu s lidmi jako Head of Product, Lead Designer, Lead Researcher a mnoho dalšími, kteří tě dokážou profesně posunout.
Na rozvoj soft skills máme interní kouče a různé druhy workshopů.

Lokalita

Většina designérů je z Brna a okolí. V Praze máme také kanceláře, kde je část našeho výzkumu a část produktových manažerů. Preferujeme hybridní formu spolupráce (jeden až dva dny v kanceláři), ale dokážeme si představit i plně vzdálenou práci.

Tak co, líbí? Pošli CV nebo LinkedIn profil a nezapomeň přidat nějakou ukázku tvé práce :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: UX Designer
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici UX Designer ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.