Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

People Development Coordinator

Brno

Popis pozice

Notino je aktuálně evropskou jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky. Z našich balíčků se těší lidé v 27 zemích Evropy. Komunita #notinopeople roste raketovou rychlostí - už je nás skoro 2700! Nyní máš skvělou příležitost stát se součástí #notinopeople. Do našeho People Development týmu, který se stará o rozvoj kolegů a kolegyň v Notinu, a je součástí většího padesátičlenného People Care týmu, rádi přivítáme člověka, který převezme agendu People Development koordinátora.

Tato agenda zahrnuje koordinaci rozvojových aktivit a programů, správu systému, reporting, do budoucna také podíl na implementaci nového systému, podporu týmu v projektovém řízení a participaci na projektech, které nás jako tým i jako firmu posunou vpřed. Chceš se stát součástí sehraného týmu a poznat svoje #newme díky nové pracovní výzvě? Pojďme probrat detaily! :)

Co Tě na této pozici čeká?

  • Bookování zasedaček na tréninky a workshopy, které zajišťujeme.
  • Zodpovědnost za Notino Training kalendář a Notino Training Inbox.
  • Spravování systému – kontrola nahlášení, přidávání do událostí, změny termínů, rušení při nenaplnění, vypisování nových termínů apod.
  • Reporting
  • Koordinace programů jako je New Manager Development, Notino Values, Going Global – události, komunikace s účastníky, komunikace s lektory a dodavateli, zajištění občerstvení na školení, kontrola docházky, kontrola úkolů, příprava materiálů atd.
  • Řešení faktur a kontrola L&D budgetu – zadávání, kontrola proplácení, komunikace s účtárnou při komplikacích, zadávání do přehledu.
  • Součinnost při implementaci nového L&D systému.
  • Participace na interních projektech, které nás jako tým i firmu posunou vpřed (vendor management - mapování trhu vzdělávání, identifikace potenciálních partnerů, interní komunikace – People Development landing page v Confluence, vytvoření nové struktury interních dokumentů a jejich migrace na Sharepoint atp.).
  • Podpora týmu v řízení projektů (evidence úkolů, reportování progresu).

Co by Ti nemělo chybět?

  • Spolehlivost– „moje slovo platí“, když vím, že nemůžu dodržet dohodu, dám vědět dopředu.
  • Zodpovědnost a tah na branku – „snažím se hledat způsoby, jak to půjde, a ne důvody, proč něco nejde“.
  • Strukturovanost – potřebujeme dát věci do pořádku a držet v nich řád a strukturu.
  • Organizační schopnosti – od prioritizace a organizace vlastní práce, po organizaci ostatních.
  • Komunikační dovednosti – potřebujeme komunikovat jasně, stručně a v přátelském duchu.
  • Flexibilitu – my se neustále vyvíjíme, rosteme, měníme se – klidné prostředí ani vychytané procesy u nás nenajdeš, strukturu a řád čekáme, že přineseš ty.
  • Týmovost – intenzivní spolupráce se specialisty v týmu
  • Znalost češtiny/slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího a pokročilá znalost angličtiny
  • Prozákaznická orientace - častý kontakt s externími partnery, účastníky programů a kurzů
  • Předchozí zkušenosti z L&D z podobné pozice jsou velkou výhodou – pokud je nemáš, dej nám prosím vědět, proč tě tato pozice zajímá a jak jsi se našel / našla v popisu nahoře.

Co Ti nabízíme?

  • Tým, který má před sebou dlouhou a dobrodružnou cestu.
  • Firmu, která je největším hráčem ve své kategorii v Evropě, a pořád rychle roste - trhu, konkurenci, a situačním vlivům navzdory.
  • Možnost podílet se na velké a pozitivní změně v rozvoji a vzdělávání, která má dopad na 2700 lidí.
  • Firmu, pro kterou je její kultura a spokojenost lidí velké a důležité téma,.
  • Možnost učit se a podílet se na věcech, ke kterým se v korporátu ani malé firmě nedostaneš.
  • Zábavu – nudu neznáme, smysl pro humor je nám vlastní, nebereme se nijak vážně, na nic si tu nikdo nehraje, do roka máme 4 a víc offsitů, loni jsme měli teambuilding na raftech v Rakousku.
  • Neformální atmosféru – přijď tak, jak jsi, tady nemusíš žádnou svojí část skrývat ani nechávat doma.
  • Svobodu a zodpovědnost – stavíme na důvěře, otevřenosti a vlastní zodpovědnosti.
  • Prostor pro vlastní iniciativu – něco se ti nezdá? Je něco, co myslíš, že neděláme a měli bychom dělat? Nebo děláme a dělat bychom neměli? Sem s tím, vlastní iniciativy si ceníme.
  • Současné benefity: 5 týdnů dovolené, 2 sick days, Cafeterie, Multisport karta, slevy na naše produkty, little extras, vyladěné firemní akce a spousta dalšího. :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: People Development Coordinator
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici People Development Coordinator ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.