Strážný/recepční
Hradec Králové

BERSERK SECURITY s.r.o. | 16 000 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
Recepční pro Generali
Praha

Generali Česká pojišťovna | Přidáno: 17. 5. 2024

RECEPČNÍ „ALL IN 1“ V MALÉM KEMPU U KRUMLOVA - LÉTO 2024
Český Krumlov

Ing. Jana Eremiášová | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

(165-170 Kč/h) Brigáda v Zásilkovně, Brno, Holubice, nástup ihned!
Brno

HTP invest s.r.o. | 165 Kč - 170 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Recepční
Hnátnice, Hnátnice

WOFINO | Přidáno: 17. 5. 2024

Recepční
Havlíčkův Brod

MUDr. Jan Maštálka | 40 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Recepční
Praha

LK-Medical s.r.o. | 35 000 Kč - 40 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Zlatý anděl s.r.o. | 25 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

RECEPČNÍ (M/Ž) - OZP - PRAHA-130-140 Kč / hod
Praha

Falcon security, s.r.o. | Přidáno: 17. 5. 2024

Guest Experience Expert (Recepční)
Praha

Inafy Estates s.r.o. | 33 000 Kč - 33 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Hotelová recepční
Olomouc

Hotel Hluboký dvůr, s.r.o. | Přidáno: 17. 5. 2024

Denní recepční - hotel Vltava Mariánské Lázně
Mariánské Lázně

Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. | Přidáno: 17. 5. 2024

Recepční
Praha

Zásilkovna | Přidáno: 16. 5. 2024

Recepční
Liberec

JEŠTĚD, spol. s r.o. | 33 000 Kč - 33 000 Kč | Přidáno: 16. 5. 2024

Recepční
Hlinsko

CAFE LIVELLO a.s. | Přidáno: 16. 5. 2024

RECEPČNÍ V 5* HOTELU
Praha

Hotel "Paříž" Praha, a.s. | 30 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 16. 5. 2024

RECEPČNÍ HOTELU + Možnost ubytování
Frýdlant nad Ostravicí

Koax s.r.o. | 150 Kč - 180 Kč | Přidáno: 16. 5. 2024

Bezpečnostní pracovník – Recepční (M/Ž)
České Budějovice

Mark2 Corporation Czech, a.s. | 143 Kč - 143 Kč | Přidáno: 16. 5. 2024

Recepční, 25 dní dovolené, příspěvky na pojištění a stravu
Luhačovice

Lázně Luhačovice, a.s. | Přidáno: 16. 5. 2024

Recepční na centrálu společnosti (m/ž)
Praha

Kooperativa | Přidáno: 16. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Recepční - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Recepční?

Pro profesi "Recepční" aktuálně najdete 395 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Recepční?

Recepční je osoba, která vykonává administrativní a provozní činnosti v různých typech podniků, jako jsou hotely, kanceláře, nemocnice a další. Recepční zajišťuje přijetí hostů, zodpovídá za správné zpracování objednávek a zajišťuje, aby všechny požadavky byly vyřízeny včas. Recepční také vyřizuje telefonní hovory, zpracovává platby a vyřizuje další administrativní úkoly.