Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Recepční

Praha

Popis pozice

Společnost Zásilkovna, jednička na trhu v oblasti doručovacích služeb, příjme nového zaměstnance na pozici Recepční (Ž/M). Hledáme organizačně schopného člověka s příjemným a reprezentativním vystupováním. Nemusíš mít příliš mnoho zkušeností, rádi Tě vše naučíme, ale potřebujeme, abys byl spolehlivý, časově flexibilní a mluvil anglicky alespoň na úrovni B1. Staneš se součástí velké, úspěšné a dynamické společnosti, kde můžeš nastartovat svoji kariéru a dále se rozvíjet. Pracovní prostředí je velmi přátelské a navíc moc hezké - naše kanceláře v minulosti vyhrály soutěž "Kancelář roku".

Co u nás budeš dělat:

  • vítat a ohlašovat návštěvy
  • spravovat zasedací místnosti a připravovat je pro další jednání
  • evidovat přijatou a odchozí poštu, zajišťovat kurýrní služby
  • administrovat výdejní místo
  • spravovat sklad drobného kancelářského vybavení
  • rezervovat hotely a letenky
  • zajišťovat občerstvení pro jednání, školení a interní akce
  • komunikovat s dodavatelskou společností v oblasti revize a servisu kuchyňského vybavení
  • plnit drobné administrativní úkoly a ad hoc úkoly zadané nadřízeným
  • pracovat v interních systémech

Co bys měl mít a umět:

  • měl bys mít ukončené SŠ vzdělání
  • potřebujeme vysokou úroveň organizačních schopností, spolehlivost a samostatnost
  • reprezentativní vzhled a příjemné vystupování považujeme za samozřejmé
  • měl bys být časově flexibilní
  • anglicky bys měl hovořit alespoň na úrovni B1
  • znalost MS Office (především Excel a Word) je pro nás velmi důležitá
  • pokud bys měl řidičský průkaz a řídil aktivně, budeme za to rádi

Co ti nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • stravenky 130 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • možnost Multisport karty
  • Cafeterie
  • služby Zásilkovny za zvýhodněnou cenu
  • školení, vzdělávání a jazykové kurzy v pracovní době
  • káva, čaj a ovoce k dennímu občerstvení zdarma
  • firemní akce

Pokud se Ti pozice líbí, pošli nám svůj životopis a motivační dopis, rádi Tě poznáme!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Zásilkovna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Recepční
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    49 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recepční ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Zásilkovna ještě dnes.