Interní logistik
Slavičín, Česko

SIMPLEHIRE | Přidáno: 17. 5. 2024

Balení kosmetických výrobků 160 - 205 Kč/hod
Brno

SODAT, s. r. o. | 160 Kč - 205 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Dispečer (od 35.000 Kč)
Praha

Přidáno: 17. 5. 2024

Nákupčí pro nové projekty
Příbram

Mistr výroby - 3 směny
České Budějovice

45 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič VZV, 160-180Kč čist./hod., noční směny, VÝPLATA PO TÝDNU
Plzeň

WELL PACK s.r.o. | 160 Kč - 180 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Zásobovač linky, řidič VZV
Karviná

32 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Mistr do výroby (40-50.000 Kč)
Praha, Praha

Pracovník/ce ve výrobě
Domažlice

35 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Mistr výroby
Choceň

Manpower | Přidáno: 17. 5. 2024

Práce ve skladu - ubytování/ příspěvek na dopravu
Cheb

27 000 Kč - 38 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Nakládka zavazadel na letišti (m/ž)
Praha

24 000 Kč/měsíc - 29 000 Kč/měsíc | Přidáno: 17. 5. 2024

Praha

170 Kč/hodina | Přidáno: 17. 5. 2024

Operátor/ka výroby automotive
Šumperk

151 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Fajn práce ve výrobě - 4 dny v práci, 4 dny doma
Tábor

22 900 Kč/měsíc - 32 000 Kč/měsíc | Přidáno: 17. 5. 2024

Indoor sales - letecké/námořní přepravy

40 000 Kč/měsíc - 60 000 Kč/měsíc | Přidáno: 17. 5. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
Trainee program - Obchodníci/ice
Praha

Raiffeisenbank | Přidáno: 17. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Logistik výroby - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Logistik výroby?

Pro profesi "Logistik výroby" aktuálně najdete 10 000 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Logistik výroby?

Logistik výroby je odborník, který je odpovědný za plánování, organizování a řízení materiálového toku ve výrobním procesu. Jeho úkolem je optimalizovat logistické procesy a zajišťovat, aby materiály byly dodávány ve správný čas a ve správném množství. Logistik výroby také zajišťuje, aby byly dodržovány všechny požadavky na bezpečnost, kvalitu a zdraví při práci.