Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Trainee program - Obchodníci/ice

Praha

Popis pozice
Představ si práci, kde každý den jednáš s majiteli firem, finančními řediteli nebo členy představenstva. Kde je tvým denním chlebem komunikace, vyjednávání a uzavírání top obchodů v češtině i angličtině. Zní to pro tebe jako „dream job“? Pak je náš Trainee program přesně pro tebe. Nepotřebuješ žádné předchozí zkušenosti, učit se budeš přímo od profíků v praxi.

Pokud tě pozice zaujala, nepřemýšlej dlouho a přihlas se, výběrka jsou za rohem!

Co tě čeká?

* Roční program, při kterém budeš pracovat po boku našich obchodníků v korporátním týmu.
* Praxe v různých částech digitální banky. Na dva měsíce si ze svého týmu odskočíš do jiného oddělení. Díky tomu získáš rozhled a budeš se moci lépe rozhodnout, co tě opravdu baví a kam chceš směrovat svou kariéru.
* Rotace napříč bankou. Každý Trainee navštíví pobočku, klientské centrum a back office. Je totiž důležité navnímat nejen práci na centrále, ale i reálný byznys.
* Vzdělávání na míru. V průběhu celého roku se budou konat workshopy a školení zaměřené na designové myšlení, digitální dovednosti, makroekonomické predikce s naši hlavní ekonomkou Helenou Horskou a mnohé další.
* Flexibilní spolupráce. Dostaneš smlouvu na hlavní pracovní poměr s rozsahem dle dohody (20–32 hodin/týden). Program začíná 1.9.2024.
* Příležitost pro další kariérní růst. Ti nejlepší se k nám po roku přidají a získají práci snů.

Bez čeho se neobejdeš?

* Studuješ na vysoké škole. Trainee program je určen pro vysokoškoláky, kteří chtějí vedle studia budovat kariéru a věnovat tomu alespoň 20 hodin týdně.
* Máš analytické a logické myšlení. Práce s daty a čísly tě prostě baví.
* Komunikace v češtině a angličtině ti nedělají problém.
* Finanční analýza není jen pojem ze školy, ale něco, co chceš využívat v praxi.

Jak bude probíhat výběrko?

* Přihlas se kliknutím na odpovědět. Pošli nám svůj životopis a motivační dopis – proč se do Trainee programu hlásíš, co tě na něm zaujalo a co od něho očekáváš.
* Následně tě krátce online vyzpovídá naše AI kolegyně, abychom o tobě věděli něco víc.
* Pokud vše půjde dobře, zašleme ti k vyplnění kognitivní testy, abychom ověřili tvé verbální a numerické schopnosti, které v Trainee programu nezbytně potřebuješ.
* Posledním krokem bude jeden den strávený u nás na centrále. Potkáš se s dalšími Trainees, absolvuješ sérii individuálních i skupinových úkolů a vyzkoušíš si několik úkolů praktických, které budou součástí tvé práce.
* Průběžne ti budeme dávat individuální zpětnou vazbu včetně doporučení pro tvůj další rozvoj.

Zaujala tě pozice obchodníka/ice? Pak se neváhej přihlásit do Trainee programu a dej své kariéře zelenou. Více informací o rozvoji či benefitech se dozvíš na tomto odkazu: https://rb.jobs.cz/trainee-program.

Přidej se k nám. Protože u nás je to o tobě.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Raiffeisenbank
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Trainee program - Obchodníci/ice
Směnnost práce PART_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Trainee program - Obchodníci/ice ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Raiffeisenbank ještě dnes.