Technik údržby - elektronik, náborový příspěvek 20 000 Kč (m/ž)

Brno-venkov

Požadavky: Pro tiskařskou společnost, sídlící v Pohořelicích u Brna hledáme technika údržby/elektronika pro tiskařské stroje a knižní linky.

Společnost je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti černobílého tisku knih v Evropě. Se svými 13 tiskárnami v 5 zemích (Německo, Francie, Velká Británie, Španělsko a Česko) a přibližně 2 500 zaměstnanci vyrobí ročně přibližně 430 milionů knih.

Tato pozice Vám umožní poznat zařízení a stroje, které jsou potřebné k průmyslové výrobě knih. A také se stát součástí týmu, díky kterému se vyrobí dostatek knih pro všechny, kteří i v dnešní době upřednostní klasické čtení.

Náplň práce:

* provádění údržby a preventivních prohlídek elektronického vybavení strojů a technologických zařízení

* zjišťování závad a provádění oprav

* komunikace s pracovníky obsluhy strojů a kontrolovat s nimi stav výrobních zařízení a jejich způsobilost pro výrobu

* instalace nových strojů a zařízení

* co vám nabídneme

Nabízíme:

* zajímavou práci s adekvátní mzdou

* nástup přímo do kmene společnosti

* náborový bonus 20 000 Kč

* příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv

* podporu při zapracování a získávání potřebných znalostí a zkušeností

* příspěvek na dopravu do práce (až 3.000 korun měsíčně)

* příspěvek na penzijní pojištění (3% z hrubé mzdy)

* zvýhodněné závodní stravování a dotované automaty v případě nočních směn

* placené jazykové kurzy

* benefitní kartu pro zdraví a volný čas

* parkování a autobusovou zastávku před společností

Očekáváme:

* výuční list v oblasti slaboproudé elektrotechniky

* platnou vyhlášku 50/78 (Zákon 250/2021 Sb.) § 6 nebo vyšší

* znalost technické dokumentace, elektro schémat

* aktivní přístup k řešení problémů a závad a schopnost dotahovat práci do konce

* ochotu pracovat v třísměnném provozu

Jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Brno-venkov
Pracovní pozice: Technik údržby - elektronik, náborový příspěvek 20 000 Kč (m/ž)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč/měsíc - 50 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno-venkov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik údržby - elektronik, náborový příspěvek 20 000 Kč (m/ž) ve městě Brno-venkov? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.