Stavební technik

Praha hl.m.

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost zabývající se realizací železobetonových konstrukcí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavební technik.

Náplň práce:

* Spolupráce v rámci projektového týmu na realizaci monolitických konstrukcí

* Koordinace a kontrolní činnost dodavatelů a subdodavatelů

* Zajištění a kontrola dodržování kvality prováděných prací dle technologických předpisů, norem

* Zajišťování legislativních požadavků BOZP, PO, ŽP

* Vedení hladkého průběhu stavby dle projektové dokumentace

* Komunikace s jednotlivými účastníky výstavby

* Plánování a rozdělování práce podřízeným

Požadavky:

* Vzdělání stavebního zaměření

* Praxe výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy

* ŘP sk. B

* Uživatelská znalost PC, min. Microsoft Office

* Komunikační a organizační dovednosti

* Časová flexibilita, chuť se učit

Nabídka:

* Práce na HPP, plný úvazek

* Benefity: mobil, sdílený PC, stravenkový paušál, dovolená 200 hodin, 2 sick days, příspěvek na penzijní/životní připojištění, školení, aj.

* Kariérní růst

* Finanční ohodnocení odvozené od znalostí a zkušeností

* Možnosti nástupu ihned

* Místo výkonu práce primárně Praha a širší oblast Čech, zázemí v místě stavby

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Stavební technik
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 33 000 Kč/měsíc - 38 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 16. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavební technik ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.