Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Senior Product Manager/ka - Digital Products

Praha

Popis pozice
Hledáme seniorního digital product managera/ku do největší pojišťovny na českém trhu. Tvoříme digitální produkty pro našich 5 milionů klientů a tisíce poradců, kteří jim pomáhají co nejlépe nastavit jejich pojištění a finanční zabezpečení.

Co budeš dělat?

Jako Product manager/ka budeš mít na starosti tvorbu software nástrojů, které se svou kvalitou stanou součástí unique selling proposition Generali České pojišťovny.

* Spolu s UX výzkumníkem řídit uživatelský výzkum a stát se expertem na cílovou skupinu/persony, jejich cíle a potřeby.
* Analýzu konkurence a identifikaci příležitostí na trhu.
* Neustále zlepšovat uživatelskou zkušenosti na základě kvalitativního (uživatelské testování apod.) a kvantitativního (webová analytika, měření spokojenosti a business metrik) výzkumu.
* Řídit stakeholdery, jejich očekávání a byznysové potřeby jejich týmů.
* Na základě všech těchto vstupů tvořit produktovou vizi, strategii a roadmapu – a ty dále komunikovat jak uvnitř týmu, tak do celé organizace

Za co budeš zodpovědný/á?

* Za to, že tvůj produkt je ten nejlepší na trhu.
* Produktovou vizi, strategii, roadmapu, backlog, sprinty a (nepřímo) za celý produktový tým (UX, BA, Vývoj, QA), který bude pracovat na jejich naplnění.
* Přípravu jasně definovaných user (nebo job) stories, včetně akceptačních kritérií, workflows a designu.
* Plánování sprintů, motivaci týmu, retrospektivy.
* Plánování a řízení produktových marketingových aktivit.
* Udržení si zvídavosti, otevřenosti a energie, abyste motivovali a nadchli celý tým pro to, co děláme.

Jaké zkušenosti a dovednosti bys měl/a mít?

* Několik let zkušeností v roli Digital Product managera/ky (nebo podobné).
* Zkušenosti z korporace (v kombinaci se zkušenostmi ze start-upu velkou výhodou), ideálně ve finančnictví a pojišťovnictví, ale není to podmínkou.
* Dobré celkové technické porozumění a znalost životního cyklu vývoje digitálních produktů.
* Principy Lean Product Managementu a human-centric vývoje softwaru.

Na co se můžeš těšit kromě výše zmíněného?

* Fungující komunitu Product managementu, které se staneš součástí - sdílení good i bad practise, tipy, triky a neformální, neodborná psychoterapie ?
* Pravidelné týmové snídaně, nepravidelné týmové off-sity a jiné neformální aktivity.
* Know how jedničky na trhu, a to pod hlavičkou pojišťovny, která je TOP ZAMĚSTNAVATELEM na českém trhu.
* Odborné zaškolení. Budeš mít k dispozici zkušené kolegy/kolegyně, kteří ti vše rádi vysvětlí a v prvních měsících tě vším provedou.
* Zázemí mezinárodní skupiny Generali a s tím spojené velké možnosti rozvoje a vzdělávání.

… a samozřejmostí jsou rozsáhlé zaměstnanecké benefity jako:

* 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
* SMARTWORKING: Pracuješ raději z kanceláře nebo oceníš kombinaci s prací z domova? Homeoffice u nás není pasé a trávíme na něm i 3 dny v týdnu.
* CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o tvé zdraví. A to se vždy hodí!
* STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k tvé čisté mzdě.
* POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro tebe životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
* VZDĚLÁVÁNÍ: Vzdělávání prostřednictvím online platforem – Speex ti poskytuje flexibilní a interaktivní výuku angličtiny, Digiskills pomáhá zlepšit základní digitální znalosti, v rámci online knihovny Bookport máš přístup k širokému spektru knih a vzdělávací platforma seduo.cz nabízí videokurzy vedení špičkovými lektory. Také provozujeme talentové programy, podporujeme reskilling a každoročně pořádáme firemní Festival rozvoje zaměstnanců!
* ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Doplňující informace:

* Pracoviště: Vyskočilova 1442/1b, Praha 4
* Nástup: dohodou

## Benefits
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Zdravotní volno/sickdays
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Generali Česká pojišťovna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Senior Product Manager/ka - Digital Products
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Senior Product Manager/ka - Digital Products ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Generali Česká pojišťovna ještě dnes.