Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

SOC Systémový analytik (m/ž)

Praha

Popis pozice
Do oddělení Security Operations Center, které vzniklo v roce 2022, hledáme posilu v oblasti kybernetické bezpečnosti na pozici SOC Systémový analytik.

Pokud máte zkušenost z korporátního prostředí, pak si myslím, že se vám u nás bude líbit o trochu více, než pokud jsou vaše zkušenosti z firem malých. :) Zároveň hledáme někoho se zájmem o seberozvoj (a ne, u nás to není klišé) a někoho, kdo hledá řešení problémů hned toho, aby si postavil do cesty překážky.

Co vás u nás čeká?

* Analýza bezpečnostních událostí a vyšetřování kybernetických incidentů
* Optimalizace a tvorba korelačních pravidel
* Napojování nových zdrojů událostí
* Vytváření specifikací a analýz pro napojování nových zdrojů událostí
* Zlepšování SOC procesů (automatizace a zjednodušení)
* Úzká spolupráce s týmem SOC a dalšími útvary společnosti
* Analýza logů, záznamů, událostí z hlediska bezpečnosti
* Mapování/parsování potenciálně nerozpoznaných událostí
* Vytváření návrhů a doporučení na implementaci opatření po proběhlém incidentu

Co k tomu budete potřebovat?

* Zkušenost se SIEM nástrojem alespoň 3 roky
* Pokročilé odborné znalosti v oblasti hodnocení podezřelých bezpečnostních událostí a útoků IT
* Analytické myšlení, schopnost specifikovat a psát playbooky
* Zkušenost a schopnost reakce na incidenty, řešení incidentů
* Pokročilé odborné znalosti sítí a síťových protokolů
* Dobrá znalost operačních systémů, databází, firewallů a proxy
* Znalost XDR platforem, odborné znalosti kybernetické bezpečnosti
* Schopnost programování a skriptování
* Dovednosti forenzní analýzy

Co vám za to nabídneme?

* Počítáme s vámi dlouhodobě, proto nabízíme smlouvu na dobu neurčitou
* 32 dnů dovolené ročně (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den na péči)
* Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
* Příspěvky na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně)
* Cestovní pojištění zdarma
* Slevy na naše produkty a produkty našich partnerů
* 12.000 Kč do benefitního programu ročně (sport, relax, kultura, a další)
* Multisportku za 760 Kč měsíčně, firemní sportovní akce
* Stravné v hodnotě 150 Kč denně - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
* Osobní rozvoj (kurzy a webináře, koučink a mentoring), vlastní galerie umění,
* Nadstandartní zdravotní péče (preventivní programy, očkování, firemní psycholožka, masáže)
* Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 Kč
* Jízda na sdílených kolech Nextbike zdarma

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kooperativa
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: SOC Systémový analytik (m/ž)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SOC Systémový analytik (m/ž) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Kooperativa ještě dnes.