Projektant potrubí

Praha

Pracovní náplň:

- Řešení projektových částí v oblastech projekce potrubí a jeho ukládání
- Samostatná projekční práce
- Zpracování projekční dokumentace
- Zajištění podkladů pro navazující profese
- Komunikace a kooperace s ostatními profesemi v rámci projekčního týmu
- Kontrola a komentování projekční dokumentace
- Koordinační činnosti v rámci projektu
- Projekční dozor vlastní navržené technologie při montáži

Požadujeme:

- VŠ/SŠ technického směru
- Praxe v oboru podmínkou
- Uživatelská znalost programu AutoCAD
- Znalost 3D programů pro projektování potrubních systémů (nejlépe Aveva PDMS/E3D)
- Znalost technické dokumentace
- AJ na komunikativní úrovni
- Znalost jiného cizího jazyka výhodou
- Komunikativnost, technické myšlení, zodpovědnost a spolehlivost.
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- Zajímavé a perspektivní pracovní uplatnění i na zahraničních projektech
- 25 dní dovolené
- Multisportkarta
- Stravenky, stravování ve firmě
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Program levného volání pro celou rodinu
- A další

Kód: LH_CH_2720

Detaily o pracovním místě:
Firma: Spin HR s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Projektant potrubí
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 2. 2023
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Požadované jazyky
Angličtina
další cizí jazyk výhodou
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektant potrubí ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Spin HR s.r.o. ještě dnes.