Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

DWH Engineer

Praha

Popis pozice
Náplní práce DWH Engineera je:

* Realizovat analýzy pro nové požadavky na plnění datového úložiště
* Komunikovat se zadavateli požadavků
* Vyvíjet nové funkcionalit datového úložiště
* Testovat nové funkčnosti a zavádět je do provozu
* Analyzovat a řešit provozní problémy, dopadové analýzy, realizovat datové opravy, změny kódů a datových struktur
* Tvořit dokumentace pro nové funkcionality
* Vytvářet nová technická řešení a zavádět novinky pro vývojáře využívající naší datovou platformu
* Být součástí strategické Cloudifikace datové platformy

Potřebovali bychom, abyste měli:

* Schopnost orientovat se v integrovaném datovém prostředí
* Znalost relačních databází - Oracle
* Znalost Oracle SQL a praktická zkušenost s PL/SQL
* Analytické myšlení a zkušenosti s analýzou v rámci datového prostředí

Výhodou je zkušenost s:

* Nástrojem pro správu datového modelu (např. PWD)
* Verzovacím nástrojem GIT
* Big Data/Hadoop
* Agilním vývojem v rámci datového prostředí
* Znalostí bankovních produktů a pojmů
* Cloudifikací datové platformy, např. s platformou Snowflake, Keboola
* AI, Python, Spark

Nabízíme:

* Nové technologie a práce s daty (např. cloudová platforma pro zpracování dat Keboola, Snowflake)
* Možnost pracovat s AI
* Skvělý vzájemně spolupracující tým, kde senioři předávají know-how juniorům
* Širokou paletu nástrojů a technologií
* Spoluúčast na nastavování agilního řízení v datovém prostředí
* Profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
* Možnosti odborného rozvoje a vzdělávání

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: DWH Engineer
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici DWH Engineer ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.