Brigáda v německém jazyce C1 - 240 Kč/ hod + odměny

Brno

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty po telefonu v německém jazyce
  • Související administrativa

Požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost německého jazyka na úrovni certifikátu C1
  • Příjemný hlas a vystupování
  • Komunikativnost
  • Svědomitý přístup k práci
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Pro zaškolení je nutná komunikativní znalost českého jazyka.

Nabízíme:

  • Mzda 240 Kč/ hod + odměny
  • Motivace dřívějších odchodů, když máte svou práci hotovou můžete odejít dřív domů a dostanete zaplacenou celou směnu
  • Přátelský kolektiv, moderní pracoviště
  • Individuální plánování směn
  • Benefit ve formě stravenek 140 Kč
  • Multisport karta
  • Relaxační místnost (pitný režim, káva, masáže, posezení)
  • Klimatizované kanceláře v centru Brna

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis a my Vás budeme kontaktovat.

Kontakt:

Personální oddělení

AMAX, s.r.o.

www. amaxsro.cz

www.facebook.com/amaxsro

Za účelem nabízení pracovních příležitostí a provedení výběrového řízení na vyhlášené pracovní pozice bude společnost AMAX, s.r.o., IČO: 26312549, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlas uděluji na dobu, než pomine účel zpracování, a lze jej kdykoli písemně odvolat.

Detaily o pracovním místě:
Firma: AMAX, s.r.o.
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Asistent/asistentka
Pracovní pozice: Brigáda v německém jazyce C1 - 240 Kč/ hod + odměny
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 240 Kč
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Brigáda v německém jazyce C1 - 240 Kč/ hod + odměny ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě AMAX, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Asistent/asistentka

Hledáte brigády v Brno? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.