Zásobovač linky, řidič VZV
Karviná

32 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Doručovatel novin s autem pro okres Blansko
Blansko

První novinová společnost a.s. | 3 000 Kč - 4 500 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Jezdíte rádi? Hledáme řidiče s pozitivním přístupem!
Praha, Praha

BENANS s.r.o. | 200 Kč - 400 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič VZV, 160-180Kč čist./hod., noční směny, VÝPLATA PO TÝDNU
Plzeň

WELL PACK s.r.o. | 160 Kč - 180 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič autobusu
Praha

ČSAD POLKOST, spol. s r.o. | 28 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič (m,ž)
Ústí nad Labem

DORANT s.r.o. | 26 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič VZV (m/ž)
Plzeň, Plzeň

WOFINO | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič / údržbář
Nový Jičín

ASOMPO, a.s. | 33 000 Kč - 36 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič/ka VZV

Řidič/ka
Louny

Žatecké lahůdky s.r.o. | 14 625 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidiči tahačů
Brno-venkov

JAPO - transport s.r.o. | 23 640 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič/řidička
Svitavy

INTERSERVIS LIBEREC s.r.o. | 28 000 Kč - 30 400 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Pardubice

KASI FOUNDRY a.s. | 28 000 Kč - 33 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Skladník/řidič (m/ž)
Louny

Dřevocentrum CZ, a.s. | 26 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

ŘIDIČ / ŘIDIČKA
Hradec Králové

UNO-HK, a.s. | 30 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

ŘIDIČ / ŘIDIČKA ROZVÁŽKOVÉHO VOZIDLA

TRIKER, a.s. | 33 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

TRIKER, a.s. | 35 000 Kč - 39 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidiči, strojníci, mechanizátoři
Chomutov

JAMPL-PSV s.r.o. | 30 000 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič / řidička vnitrostátní kamionové dopravy
Rychnov nad Kněžnou

Charvát a.s. | 45 000 Kč - 52 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič/ka - mezinárodní kamionové dopravy
Šumperk

ADH Group, s.r.o. | 47 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Řidič autobusu - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Řidič autobusu?

Pro profesi "Řidič autobusu" aktuálně najdete 2 177 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Řidič autobusu?

Řidič autobusu je pracovní pozice, která vyžaduje odpovědnost, pozornost a schopnost řídit velké vozidlo. Řidič autobusu musí dodržovat bezpečnostní předpisy a zákonné požadavky. Musí také být schopni orientovat se v oblasti, kde řídí, a znát trasy, které musí projíždět. Řidič autobusu musí také zajistit, aby jeho vozidlo bylo v dobrém stavu a aby cestující byli bezpečně přepraveni na jejich cestě.