Zásobovač linky, řidič VZV
Karviná

32 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Doručovatel novin s autem pro okres Blansko
Blansko

První novinová společnost a.s. | 3 000 Kč - 4 500 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Jezdíte rádi? Hledáme řidiče s pozitivním přístupem!
Praha, Praha

BENANS s.r.o. | 200 Kč - 400 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič VZV, 160-180Kč čist./hod., noční směny, VÝPLATA PO TÝDNU
Plzeň

WELL PACK s.r.o. | 160 Kč - 180 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič VZV (m/ž)
Plzeň, Plzeň

WOFINO | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič (m,ž)
Ústí nad Labem

DORANT s.r.o. | 26 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič / údržbář
Nový Jičín

ASOMPO, a.s. | 33 000 Kč - 36 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič/ka VZV

Řidič/ka
Louny

Žatecké lahůdky s.r.o. | 14 625 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidiči tahačů
Brno-venkov

JAPO - transport s.r.o. | 23 640 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič/řidička
Svitavy

INTERSERVIS LIBEREC s.r.o. | 28 000 Kč - 30 400 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Pardubice

KASI FOUNDRY a.s. | 28 000 Kč - 33 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Skladník/řidič (m/ž)
Louny

Dřevocentrum CZ, a.s. | 26 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

ŘIDIČ / ŘIDIČKA
Hradec Králové

UNO-HK, a.s. | 30 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

ŘIDIČ / ŘIDIČKA ROZVÁŽKOVÉHO VOZIDLA

TRIKER, a.s. | 33 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

TRIKER, a.s. | 35 000 Kč - 39 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidiči, strojníci, mechanizátoři
Chomutov

JAMPL-PSV s.r.o. | 30 000 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič autobusu
Praha

ČSAD POLKOST, spol. s r.o. | 28 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič / řidička vnitrostátní kamionové dopravy
Rychnov nad Kněžnou

Charvát a.s. | 45 000 Kč - 52 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Řidič/ka - mezinárodní kamionové dopravy
Šumperk

ADH Group, s.r.o. | 30 000 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Osobní řidič - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Osobní řidič?

Pro profesi "Osobní řidič" aktuálně najdete 2 165 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Osobní řidič?

Osobní řidič je zaměstnanec, který se stará o bezpečnou a pohodlnou jízdu svého zaměstnavatele. Je zodpovědný za řízení vozidla, navigaci a včasné doručení cíle. Musí také zajistit, aby byly splněny veškeré požadavky zaměstnavatele, například zajištění vhodného parkování, zajištění pohonných hmot nebo doprovod osob. Osobní řidič musí být také schopen reagovat na situace na silnici a zachovat bezpečnost.