180 Kč/h Pravidelný úklid bytu v Okříškách
Třebíč

Agentura Suzi s.r.o. | 180 Kč - 180 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

Strojní Engineer/CAD Designér
Kadaň, Kadaň

MANPOWER | Přidáno: 17. 5. 2024

Ústecký kraj

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 17. 5. 2024

Chomutov

Přidáno: 16. 5. 2024

VEDOUCÍ SMĚNY s firemním bytem
Ostrava

Hanácká potravinářská společnost s.r.o. | Přidáno: 16. 5. 2024

VRÁTNÝ/VRÁTNÁ
Litvínov

CPI BYTY, a.s. | Přidáno: 16. 5. 2024

Uklízečka bytových domů Ostrava Poruba
Ostrava

GR Glanc real estate s.r.o. | 120 Kč - 120 Kč | Přidáno: 16. 5. 2024

Montér bytových měřidel (vodoměry, indikátory topných nákladů), Brno
Brno, Brno

ProDomy.cz s.r.o. | 38 000 Kč - 42 000 Kč | Přidáno: 16. 5. 2024

Konstruktér/Designér pro herní simulátory s 13. platem (60 - 80.000 Kč)
Brno, Brno

Jobs Contact Personal, s.r.o. | 60 000 Kč - 80 000 Kč | Přidáno: 14. 5. 2024

ÚKLID DOMÁCNOSTÍ, BYTŮ A RODINNÝCH DOMŮ - CELÁ PRAHA
Praha, Praha

Michaela Vorlíčková | 175 Kč - 260 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Průmysloví a produktoví designéři
Praha

Skype Czech Republic s.r.o. | 66 000 Kč | Přidáno: 10. 5. 2024

Pravidelný úklid bytových domů
Plzeň

DEVELECO Property Management, s.r.o. | 150 Kč - 200 Kč | Přidáno: 10. 5. 2024

Konstruktér/ka - designér/ka
Uherské Hradiště

BENJAMÍN s.r.o. | 20 000 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Praha

MasterCard Europe sprl, organizační složka | 105 000 Kč | Přidáno: 8. 5. 2024

Primář/ka LDN, Praha 6 + služební byt
Praha

Axial Personnel Agency, s.r.o. | Přidáno: 3. 5. 2024

Praha

MasterCard Europe sprl, organizační složka | 130 000 Kč | Přidáno: 30. 4. 2024

REFERENT / REFERENTKA ÚDRŽBY BYTOVÉHO FONDU
Hradec Králové

Stavební bytové družstvo Hradec Králové | 24 600 Kč - 31 000 Kč | Přidáno: 30. 4. 2024

REFERENT/KA ODBORU SOCIÁLNÍ A BYTOVÉ POLITIKY
Liberec

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 21 710 Kč - 31 820 Kč | Přidáno: 30. 4. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Designér bytu - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Designér bytu?

Pro profesi "Designér bytu" aktuálně najdete 48 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Designér bytu?

Designér bytu je odborník na návrh interiérů, který se specializuje na navrhování obytných prostor. Jeho úkolem je vytvářet funkční a estetické prostředí, které je schopné uspokojit potřeby a požadavky klienta. Designér bytu se zaměřuje na vybavení, barevné schéma, osvětlení, umístění nábytku a další detaily, které dotváří dokonalý interiér.