Správce areálu - Chýně

Hlavní město Praha, Chýně

Naším partnerem je holdingová společnost, která se specializuje na komplexní logistické a skladovací služby pro zákazníky, jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Jejich široká nabídka zahrnuje také servis vozidel, pronájem nemovitostí a prodej pohonných hmot.

  • Na trhu logistiky je významným lídrem a partnerovo renomé ho řadí mezi jedny z největších a nejdůvěryhodnějších aktérů v této oblasti.
  • Historie partnera sahá až do roku 1990, kdy začínal jako malá rodinná firma. I přes neustálou expanzi si stále udržuje atmosféru rodinného podnikání, což je klíčové.
  • Růst je podpořen strategií akvizic, díky kterým získává nové společnosti do své skupiny. Průměrně přidává 1 až 2 nové subjekty každý rok, což umožňuje rozšiřovat působnost a nabízet ještě lepší služby.
  • Za posledních 5 let hlavně formou akvizic dokázal zdvojnásobit obrat na více než 2 mld. Kč.

Náš partner nabízí práci pro šikovného a spolehlivého Správce areálu.

Místo výkonu práce: 6km od Zličína.

POPIS POZICE:
  • Sledování technického stavu budov a zařízení
  • Organizace a plánování oprav a údržby budov
  • Zodpovědnost za procesy dotýkající se správy budov
  • Aktivní podílení se na procesu oprav, údržby, ostatního servisu a revizí
  • Zajišťování předepsaných revizních zkoušek a prohlídek
  • Komunikace s klienty i s dodavateli
  • Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
  • Evidence a kontrola spotřeby energií

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Vzdělání v technickém oboru výhodou
  • Manuální zručnost
  • Základní znalost na PC
  • Zkušenosti s údržbou budov, technické myšlení
  • Samostatnost, profesionalitu a pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME:
  • Přijměte pozvání do týmu, kde zažijete opravdového kolektivního ducha a vřelou atmosféru. Každý z nás je důležitý a jeho práce má smysl.
  • Věnujeme maximální péči Vašemu začátku – zkušení kolegové Vás provedou procesem a budou Vám neustálou oporou.
  • Zapojte se do stabilního, ale stále se rozvíjejícího prostředí společnosti s více než třicetiletou historií na trhu. Máme co nabídnout pro Váš růst a další kariérní kroky.
  • Je čas myslet na flexibilitu – u nás můžete částečně ovlivnit svou pracovní dobu.
  • Přijměte výzvu různorodé práce, která Vám umožní rozvinout se a plně realizovat.
  • Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…).
  • Nabízíme nejen práci, ale i cestu ke skutečnému naplnění. Přijďte k nám a společně vytvořme prostředí plné šancí a úspěchů.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Chýně
Odvětví práce: Doprava a logistika
Stavebnictví
Pracovní pozice: Správce areálu - Chýně
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Chýně - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Správce areálu - Chýně ve městě Chýně? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Chýně - Doprava a logistika