⋙ Vedoucí údržby pro výrobní společnost ⋘

Veselí nad Lužnicí

O nás

Připravte se na dynamickou roli, kde každý den přináší nové příležitosti a možnosti. Hledáme vášnivého a zkušeného jedince, který se postará o plánování, řízení a realizaci oprav, preventivní údržby a péči o strojní výrobní vybavení v oboru potravinářství!

Náplň práce:

  • Uvíznutí v rutině? U nás zapomeňte! Budete mít možnost plánovat a řídit opravy a údržbu, stejně jako posuzovat technický stav strojů.
  • Máte rád výzvy a rád řídíte tým? U nás budete mít na starost podřízené pracovníky v rámci oddělení údržby.
  • Budete mít klíčovou roli ve výběru technických dodavatelů a budete vést dokumentaci technických zásahů.

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici vedoucí údržby.
  • Středoškolské (vysokoškolské) vzdělání v oboru strojírenství nebo podobném.
  • Mluvíte komunikativně anglicky? Skvěle, budete komunikovat se zahraničními partnery i dodavateli.
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Připojte se k silné nadnárodní společnosti a užijte si benefity jako 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další.
  • Každý den je příležitostí k osobnímu růstu, vzdělávání a rozvoji.
  • A samozřejmě, konkurenční mzdové ohodnocení, které oceníte.

Připravte se na výzvy a přidejte se k našemu týmu! Pošlete nám svůj životopis ještě dnes a začněte novou kapitolu ve své kariéře.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: mBlue Czech, s.r.o.
Lokalita: Veselí nad Lužnicí
Pracovní pozice: ⋙ Vedoucí údržby pro výrobní společnost ⋘
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 31. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    23 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Veselí nad Lužnicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ⋙ Vedoucí údržby pro výrobní společnost ⋘ ve městě Veselí nad Lužnicí? Pošlete svůj životopis firmě mBlue Czech, s.r.o. ještě dnes.