Vedoucí směny ve výrobní společnosti - Mzda od 40 000,-

Středočeský, Úžice

Do zavedené firmy, která cílí svůj zájem na udržitelnou budoucnost, elektromobilitu a s tím spojené produkty hledáme vedoucího směny.

POPIS POZICE:
  • Vedení směny na jedné výrobní lince
  • Rozdělování úkolů mezi pracovníky a následná kontrola
  • Převzetí směny po předchozí a následné předávání směny
  • Vizuální kontrola množství dílů na lince
  • Kontroly dodržování výrobních procesů a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP)
  • Zaznamenávání výrobních výsledků dle požadavků
  • Zajištění podpory v případě výpadku linky a co nejrychlejší opětovný rozjezd výrobního procesu
  • Doobjednávání materiálu dle množství na lince a dle zakázek v systému SAP

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • Dodržování pracovních postupů
  • Dodržování výrobních postupů a BOZP – jako vedoucí směny jste příkladem
  • Zkušenosti se zajištěním bezproblémové výroby
  • Schopnost řešit nevšední situace
  • Organizační schopnosti, zodpovědnost a odolnost vůči stresu
  • Ochota pracovat ve směnném provoze
  • Znalost anglického jazyka výhodou – máme mezinárodní tým

NABÍZÍME:
  • Zajímavé mzdové ohodnocení jako odměna za vaše úsilí
  • Odměny a prémie, které vás motivují ke kvalitní práci
  • Příspěvek na stravování 60 kč/směna, protože dobře krmený tým je úspěšný tým
  • Příspěvek na dopravu, abyste se k nám dostali bez starostí
  • 25 dní dovolené pro zasloužený odpočinek
  • Přátelské pracovní prostředí, kde se každý cítí jako doma
  • Možnosti kariérního růstu a osobního rozvoje
  • Účast na novém mezinárodním projektu, který formuje budoucnost naší společnosti

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Úžice
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Vedoucí směny ve výrobní společnosti - Mzda od 40 000,-
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Úžice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí směny ve výrobní společnosti - Mzda od 40 000,- ve městě Úžice? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Úžice - Výroba a vývoj