Vedoucí servisních techniků - balicí stroje

Středočeský, Vlašim

Jste technicky zaměřený člověk a vyznáte se v technické dokumentaci? Máte zkušenost s jednáním se zákazníky a umíte anglicky?

Do výrobního závodu nedaleko Benešova hledáme vedoucího servisních techniků, který bude komunikovat se zákazníky a koordinovat práci techniků.

POPIS POZICE:
  • Komunikovat se zákazníky z ČR i z celé Evropy.
  • Evidovat poruchy a reklamace od zákazníků.
  • Plánovat a koordinovat servisní práce.
  • Zajišťovat výjezdy servisních techniků.
  • Úzce spolupracovat s výrobou a obchodním oddělením.
  • Vytvářet cenové nabídky na jednotlivé opravy.

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Máte vzdělání technického směru (strojní nebo elektro).
  • Dobře se vyznáte v technické dokumentaci.
  • Mluvíte velmi dobře anglicky, dokážete řešit technické záležitosti se zákazníkem.
  • Mluvíte výborně česky nebo slovensky.

NABÍZÍME:
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek 100 Kč na jídlo za odpracovaný den
  • Stravování v závodní kantýně
  • Flexibilní pracovní doba

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Vlašim
Odvětví práce: Elektro a automatizace
Pracovní pozice: Vedoucí servisních techniků - balicí stroje
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Vlašim - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí servisních techniků - balicí stroje ve městě Vlašim? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Vlašim - Elektro a automatizace