Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hodonín
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 9 450 Kč/měsíc

Požadavky na uchazeče:
- trestní a morální bezúhonnost
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- schopnost vysokého pracovního nasazení
- schopnost pro týmovou práci
Náplň práce
1. Běžný úklid, zametání, utírání prachu, větrání místností, vynášení odpadků, čištění nábytku a zařízení, číštění koberců vysavačem, vytírání podlah, napřiíklad PVC a dlaždic.
2. Mechanické mytí, leštění podlah, čištění osvětlovacích těles, čištění, úklid a dezinfekce klozetů.
3. čištění zrcadel, přepážek nebo stěn s olejovým nátěrem, dlaždicemi apod.
Pracovní doba: 14:00 - 18:00 hod.
Platové zařazení:
Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízením vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 2 - úvazek . - plat 9.450,- Kč)
Termín k přihlášení: do 13. května 2024 včetně
Termín nástupu: co nejdříve
Zájemci doručí osobně, poštou i elektronicky k rukám Ing. Lady Pokorníkové, ředitelky správy soudu:
. životopis
. poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do strukturovaného životopisu dáváte souhlas se zpracovanim osobních údajů dle Nařizeni Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzickyých osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR). Po skončení výběrového řízení budou materiály s osobními údaji skartovány.
Kontaktní údaje:
Okresní soud v Hodoníně
Ing. Lada Pokorníková
Velkomoravská 4
695 46 Hodonín
tel.
Další informace o průběhu výběrového řízení:
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Tato nabídka nezakládá povinnost uzavření pracovněprávního vztahu.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Okresní soud v Hodoníně
Lokalita: Hodonín
Pracovní pozice: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 9 450 Kč
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    46 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Hodonín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech ve městě Hodonín? Pošlete svůj životopis firmě Okresní soud v Hodoníně ještě dnes.