Technolog / Technoložka

Neubuz

O nás

Jsme ti, kdo stojí za značkou SHERON

Pokud vám název společnosti DF Partner není příliš povědomý, jsme přesvědčeni, že naši značku SHERON znáte víc než dobře. A ve světě autochemie a autokosmetiky jsme už takřka tradiční firmou – pohybujeme se v něm od roku 1990. www.sheron.cz

Aktuálně hledáme posily do našeho výrobního týmu. Přidáte se k nám?

Náplň práce:

  • Zajištění technologické přípravy výroby.
  • Správa a rozvoj stávajících technologických zařízení (plnicí linky, míchárna, balicí zařízení a stroje pro výrobu PET obalů).
  • Práce na nových projektech, včetně zpracování zadávací dokumentace a následného zavádění nových technologií do výrobního procesu.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ technického zaměření
  • znalost a orientace v oblasti strojírenské výroby
  • praxe na obdobné pozici min.2 roky
  • zkušenosti z projektového řízení
  • zkušenosti v oblasti automatizace výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Obědy za 20 Kč
  • Káva zdarma
  • 5 dnů volna navíc
  • SIM karta i pro rodinné příslušníky za výhodných podmínek
  • Příspěvek na dopravu.
  • Příspěvek na dovolenou
  • Finanční věrnostní hodnocení.
  • Firemní společenské akce.
  • Slevy na nákup firemních produktů.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Výrobky a služby se slevou
  • Notebook
  • Mobilní telefon

Detaily o pracovním místě:
Firma: DF Partner s. r. o.
Lokalita: Neubuz
Pracovní pozice: Technolog / Technoložka
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Neubuz - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog / Technoložka ve městě Neubuz? Pošlete svůj životopis firmě DF Partner s. r. o. ještě dnes.