Technik kvality - praxe není nutností

Karlovarský, Cheb

Hledáš práci v oblasti kvality? Jsi zkušený kvalitář nebo jsi junior a nebráníš se novému rozvoji v oblasti kvality?

Tak je to ideální příležitost pro tebe. Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis.

POPIS POZICE:
  • kontrola kvality výrobků ve výrobním procesu
  • preventivní zlepšování kvality
  • monitorování nápravných a preventivních opatření
  • závádění inovací v oblasti kvality
  • kontrola výrobků za pomocí měřících zařízení
  • zpracování naměřených dat
  • zavádění ISO norem do výroby
  • práce v pětičleném týmu zkušených kvalitářů

PROFIL KANDIDÁTA:
  • ideálně SŠ technického zaměření
  • předchozí zkušenost v kvalitě (výhodou)
  • angličtina na mírně pokročilé úrovni (A2/B1)

NABÍZÍME:
  • nástupní mzda dle zkušeností ( 40 000 - 60 000 Kč)
  • 30 dní dovolené
  • přípěvek na dopravu - 3 Kč/km
  • příspěvek na volnočasové aktivity - 5 500 Kč/ročně
  • příspěvek na penzijní připojištění - 800 Kč/měsíčně
  • příspěvek na zdraví - 1350 Kč/měsíčně
  • obědy zdarma
  • jazykové kurzy
  • vzdělávací kurzy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • důkladné zaškolení na pozici

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Cheb
Odvětví práce: Řemeslné a kvalifikované technické práce
Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Technik kvality - praxe není nutností
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Cheb - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik kvality - praxe není nutností ve městě Cheb? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Cheb - Řemeslné a kvalifikované technické práce