Specialista/specialistka výstavby a rekonstrukcí

Praha

Přidej se do našeho týmu Na Výstavišti! Nabízíme 36 hektarů pracovní plochy, skvělý tým lidí a práci, která tě bude bavit. Každý den děláme na tom, aby se u nás návštěvníkům líbilo, ať už na Výstaviště přijdou za sportem, za kulturou, nebo jen tak relaxovat. Práce je to krásná, ale je jí dost, a proto hledáme posily, se kterými bychom se o ni mohli podělit.

Náplň práce:

  • realizace a řízení výstavby projektů a zajištění rekonstrukce stálých staveb,
  • zajišťování administrativních úkonů souvisejících s přípravou projektů,
  • zajišťování technické náplně při přípravě projektů pro realizaci výběrových řízení,
  • koordinace realizovaných projektů s dalšími úseky společnosti,
  • kontrola a dohled nad stavebními záměry s ohledem na časové termíny i kvalitu,
  • kontrola dodržování podmínek rozhodnutí a smluv vztahující se k projektům,
  • kontrola postupu prací dle časového plnu a případné uplatňování sankcí,
  • příprava podkladů pro zajištění financování projektů,
  • evidence a kontrola dokladů a dokumentací projektů,
  • zodpovědnost za svěřené úkoly.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření v oboru stavebnictví,
  • znalost programu CAD,
  • orientace v projektové dokumentaci,
  • znalost MS Office,
  • praxe 3 roky,
  • samostatnost, pečlivost, svědomitost, zodpovědnost za plnění svěřených úkolů.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day,
  • příspěvek na obědy,
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby),
  • pracovní smlouva na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito,
  • školení v oblasti pracovní náplně,
  • pracovní PC a telefon,
  • možnost zdarma využívat sportoviště v areálu, případně akce konající se v areálu,
  • příjemný kolektiv.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Výstaviště Praha, a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Specialista/specialistka výstavby a rekonstrukcí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 7. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA
Praha - Grafton Recruitment
Hledáme poradce na pobočku Praha 4 (HPP)
Praha - Generali Česká pojišťovna
Media Executive
Praha - Publicis Groupe CZ
Montér ve výrobě jednoúčelových strojů a zařízení
Praha - APT, spol. s r.o. | 36 000 Kč - 42 000 Kč
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Praha - APT, spol. s r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč
ESG Trainee - analytik/analytička (DPČ)
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Senior Digital Specialist
Junior Motion Designer
We are looking for Product specialists in Cards!
Finanční expert
Praha - Česká pošta
Svářeč - montér

Práce Specialista/specialistka výstavby a rekonstrukcí: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Specialista/specialistka výstavby a rekonstrukcí?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Výstaviště Praha, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista/specialistka výstavby a rekonstrukcí ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Výstaviště Praha, a.s. ještě dnes.