Recepční na DPP, Praha - Ruzyně

Praha 6

Do našeho týmu v Praze 6, Úřad pro civilní letectví, Terminál 3, hledáme posilu na pozici Recepční/ho.

Přijmeme nekonfliktního, sdílného a spolehlivého člena týmu (m/ž), jehož denním chlebem bude komunikace a zpracování administrativy s klienty úřadu UCL (Úřad pro civilní letectví).

Co Vás čeká:

- Zajištění chodu recepce - Přijímání a uvítání návštěv a klientů- Administrativní agenda

Co z Vás dělá vhodného kandidáta:

  • Příjemné vystupování a profesionální jednání- Dobrá komunikační schopnost- Čeština na úrovni rodilého mluvčího, angličtina - A1-2, - , pečlivost, spolehlivost- Organizační a koordinační schopnosti- Znalost práce na PC (Excel, Word, pošta)- Zkušenosti na podobné jsou vítány, avšak nejsou podmínkou...

Směnnost: dle výběru:

  • po-pá: 6:00 – 18:00 hod. (11 směn v měsíci)
  • po-pá: ranní: 6:00 – 12:00 hod., odpolední:12:00 – 18:00 h  (střídání směn)

Co my nabízíme Vám:

  • Stabilní zázemí úspěšné firmy- Příjemné a přátelské pracovní prostředí- Kompletní zaučení a dlouhodobou spolupráci- Možnost flexibilní pracovní doby dle Vašich potřeb a domluvy mezi kolegy- Až 5 týdnů dovolené (dle úvazku)

Mzda na DPP: 170 Kč/hod. (časem možnost navýšení)

Nástup: možný ihned/dle domluvy

V případě, že Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na email: .

Volejte:  - paní Humlová

Více informací při osobním setkání....

Detaily o pracovním místě:
Firma: TSC Cleaning, a.s.
Lokalita: Praha 6
Pracovní pozice: Recepční na DPP, Praha - Ruzyně
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    69 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Recepční
Praha - Zásilkovna
Brigádník (ž/m), Praha - Palmovka
Praha - Kaufland Česká republika v.o.s.
Recepční (M/Ž) - Mzda až 200 Kč/h
Praha - Mark2 Corporation Czech, a.s.
Referent filatelie
Praha - Česká pošta, s.p.
Data Analyst
Specialista prodeje - Home office
Praha - 4Life Direct Insurance Services s.r.o.
DIGITAL MEDIA PLANNER
Praha - Omnicom Media Group
Váš vysněný projekt
Praha - OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.
Kontrola osob nebo vozidel - práce pro dva ID
Jeneč - BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o. | 18 000 Kč - 22 000 Kč
Komerční bankéř/ka – Ostrava Nová Karolina
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Práce Recepční na DPP, Praha - Ruzyně: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Recepční na DPP, Praha - Ruzyně?

Práce je nabízena v lokalitě Praha 6.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy TSC Cleaning, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recepční na DPP, Praha - Ruzyně ve městě Praha 6? Pošlete svůj životopis firmě TSC Cleaning, a.s. ještě dnes.