Projektový koordinátor (solární technologie)

Jihlava

Máte již zkušenosti s řízením projektů a orientujete se v oblasti fotovoltaiky? Do jihlavské společnosti hledáme posilu pro řízení nových projektů od návrhu po instalaci solárních technologií. Výhodou jsou zkušenosti ve stavařině či elektrotechnice. Zajímavá mzda, možnost home office , popř. zkráceného úvazku.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Řídit projekty v oblasti instalace solárních technologií
  • Komunikovat se zákazníkem od začátku realizace až po předání
  • Spolupracovat s projektanty a stavebními dělníky
  • Vzdělávat se v oblasti solárních technologií, stavebním zákoně

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí malé dynamické společnosti
  • Pohodový kolektiv, neformální atmosféra
  • Zajímavé finanční ohodnocení, odměny
  • Profesní rozvoj nejen v oblasti solárních technologií
  • Možnost částečného home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Šanci k seberealizaci a růstu
  • Místo výkonu práce: region Jihlava

Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Lokalita: Jihlava
Pracovní pozice: Projektový koordinátor (solární technologie)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový koordinátor (solární technologie) ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.