Přípravář/Rozpočtář elektro zakázek – až 70.000 Kč, i pro čerstvé absolventy, home office

Praha 4

Do našeho týmu přijmeme přípraváře/rozpočtáře pro projekty v oblasti elektra. U nás řešíme zakázky v rámci silnoproudu i slaboproudu. Uvítáme u nás jak čerstvého absolventa, kterého si zaučíme, tak i zkušeného profíka. :-) Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Náplň práce:

  • Zpracování rozpočtů jednotlivých zakázek
  • Práce na elektro projektech (silnoproud i slaboproud)
  • Poskytování technického řešení
  • Spolupráce jak napříč firmou (obchod, projektoví manažeři...) tak i s dodavateli
  • Flexibilní pracovní doba s možností částečné práce na home office dle domluvy

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení 40.000 - 70.000 Kč dle vašich zkušeností
  • Šanci pro čerstvé absolventy, které si zaučíme ale i zkušené kolegy z oboru
  • Bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobil, notebook
  • Home office – závisí na domluvě
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Moderní prostředí našich kanceláří
  • Kariérní růst – rádi vám poskytneme prostor pro váš další růst
  • Individuální přístup nadřízeného
  • Odborné kurzy
  • K dispozici kávu, vodu...
  • Parkování před budovou
  • Firemní akce – vánoční večírky, oslavy...
  • MHD – skvělá dostupnost metrem
  • Další benefity podle vašich schopností a domluvy
  • Nástup dle domluvy
  • Kancelář na Praze 4 - Chodov

Požadujeme:

  • Vzdělání se zaměřením na elektro
  • Chuť se u nás všemu naučit
  • Zodpovědnost a loajalitu
  • PC schopnosti
  • AutoCad – je výhodou, v případě potřeby rádi naučíme

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Novitim s.r.o.
Lokalita: Praha 4
Pracovní pozice: Přípravář/Rozpočtář elektro zakázek – až 70.000 Kč, i pro čerstvé absolventy, home office
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 - 70 000 Kč
Nabídka přidána: 28. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Specialista prodeje - Home office
Praha - 4Life Direct Insurance Services s.r.o.
Senior Test Engineer
Praha - DHL Information Services
JUNIOR MEDIA PLANNER
Praha - Omnicom Media Group
PORADCE NA POBOČCE V TEPLICÍCH (HPP)
Praha - Generali Česká pojišťovna
Telefundraiser/ka
Praha - OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.
Recepční
Praha - Zásilkovna
PORADCE NA POBOČCE V HOŘICÍCH (HPP)
Divoká karta

Práce Přípravář/Rozpočtář elektro zakázek – až 70.000 Kč, i pro čerstvé absolventy, home office: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Přípravář/Rozpočtář elektro zakázek – až 70.000 Kč, i pro čerstvé absolventy, home office?

Práce je nabízena v lokalitě Praha 4.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 40 000 - 70 000 Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Novitim s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Přípravář/Rozpočtář elektro zakázek – až 70.000 Kč, i pro čerstvé absolventy, home office ve městě Praha 4? Pošlete svůj životopis firmě Novitim s.r.o. ještě dnes.