Pracovník ostrahy s ID a OZZ, den/noc ve zkráceném úvazku na HPP

Pardubice

Požadavky: Dlouholetá, prosperující úklidová společnost hledá do svých invalidní důchodce a OZZ na pozici:

Ostraha objektu - strážný

Místo výkonu práce: MSSL Advanced Polymers - Dolní Ředice

Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vozidel, evidence návštěv, obchůzky po objektu.

Směnnost: zkrácená noční/denní, na 4 - 6 hod./den - více info po telefonu.

Mzda: 130 Kč/hod., na HPP - další info po telefonu.

Nástup: možný ihned

Kontakt: volejte PO - PÁ, 8:00 - 15:00 hod., paní Nováková, tel: , nebo nám napište:

Děkujeme...

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Pardubice
Pracovní pozice: Pracovník ostrahy s ID a OZZ, den/noc ve zkráceném úvazku na HPP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 130 Kč
Nabídka přidána: 1. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    137 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník ostrahy s ID a OZZ, den/noc ve zkráceném úvazku na HPP ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.