Práce v bezpečnostní agentuře - Manažer dohledového centra (PCO) - Praha

Praha

Místo výkonu práce: Praha
Pro dojíždění do pracovní lokality můžete využívat služební automobil.

Práci budete vykonávat v centrále společnosti D.I.SEVEN, a.s. na pracovišti v Řitce.

Adresa: Mníšek pod Brdy 1526, PSČ 252 10
Budova je u dálnice D4 - Sjezd 14 km / Řitka
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Manažer dohledového centra (PCO) - Praha
Benefity
Služební automobil. Praxe v oboru min. 5 let. Mzdu Vám rádi sdělíme při osobním kontaktu., Nadstandardní fixní příjem, Služební automobil, notebook a telefon, Školení a vzdělávací kurzy, Zajímavé mzdové odměny v návaznosti k dosahovaným výsledkům, Neomezený vstup do wellness a fitness Vltavan Sport
Kontakt
Roman Horský - výkonný ředitel
Telefon: (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Směnnost:

  • jednosměnný provoz
Náplň práce
Hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici Manažera Pultu centrální ochrany a technologických zakázek.

Popis činnosti:
Realizace monitorovacích služeb a řízení našeho vlastního dohledového centra s pultem centralizované ochrany.

Zodpovědnost za provoz dohledového centra.

Přímá podpora pro zakázky, které využívají vlastní informační systém D.I.SEVEN Elektronická vrátnice.

Tyto činnosti zahrnují například:
Vedení střediska PCO.
Vedení týmu operátorů a výjezdové skupiny – 14 pracovníků.
Zajištění non-stop provozu pracovišť.

Návrhy, projektování a zajištění realizace instalací bezpečnostních technologií pro zákazníky D.I.SEVEN.

Nedílnou součástí náplně práce je vypracování základní projektové dokumentace potřebné pro přípravu a realizaci bezpečnostně technologických zakázek. Následná koordinace a dozor při realizaci. Kontrola a rozvoj aktivních zakázek.

Součástí projektové přípravy je mimo jiné:
Zjištění a posouzení situace přímo na objektu zákazníka.
Návrh řešení ve formě zakreslení potřebných technologií do situačního plánu objektu.
Popsání a specifikace procesů, které na zakázce probíhají.
Vytvoření kusovníku/rozpočtu pro technologie, které zakázka vyžaduje.

Komunikace se zákazníky a dodavateli - smluvní administrativa.
Přímá podpora pro zakázky, které využívají vlastní informační systém D.I.SEVEN Elektronická vrátnice. To znamená např. komunikace s provozními manažery daných zakázek.

Nabízíme
- Prostor pro rozvoj kariéry - možnost odborného a osobního růstu
- Práci v příjemném pracovním prostředí
- Motivující mzdové ohodnocení
- Služební vůz
- Zázemí stabilní společnosti
Pracovněprávní vztah: HPP
Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání
- Praxi v oboru min. 5 let
- Zkušenosti s vedením týmu
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
- Prezentační dovednosti
- Znalost technologií
Vzdělání: středoškolské s maturitou + 5 let praxe v oboru

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Manažer dohledového centra (PCO) - Praha
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 28. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
VIP ostraha prodejny - kamerový monitoring - Praha
Praha - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.
Ostraha Praha - Strašnice 21.000Kč/měs. Vyhrazeno pouze pro OZP
Praha - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Ostraha Praha 1 22 000,- Kč/měsíčně Vyhrazeno pro OZP
Ostraha Praha 2, 135,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
VIP ostraha prodejny - Praha
We are looking for Product specialists in Cards!
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Finanční expert
Praha - Česká pošta
Pracovník/ce úklidu - uklížeč / uklízečka
Praha - AVE CZ odpadové hospodářství
ESG Trainee - analytik/analytička (DPČ)
Junior Motion Designer
Praha - Publicis Groupe CZ
Hledáme poradce na pobočku Praha 4 (HPP)
Praha - Generali Česká pojišťovna
Media Executive
Senior Digital Specialist

Práce Práce v bezpečnostní agentuře - Manažer dohledového centra (PCO) - Praha: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Práce v bezpečnostní agentuře - Manažer dohledového centra (PCO) - Praha?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je Kč.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy D.I.SEVEN, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Manažer dohledového centra (PCO) - Praha ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.