PLC Technician

Středočeský, Mladá Boleslav

Hledám nadšeného jedince, který si sebou nese zkušenost s programováním a ovládáním automatizačních systémů nebo se s nimi setkal v rámci praxe či brigády.

Přidej se do týmu jedné významné automotive společnosti jako PLC specialista.

POPIS POZICE:
  • Admin práce v programech PLC Controllers, HMI, Robotics
  • Spolupráce skolegy zúdržby adodavateli zařízení nazavádění asledování řídících systémů ajejich standardizace
  • Práce vprogramovací aplikaci TIA Portal aWinCC
  • Základní orientace vtechnické dokumentaci - elektrická schémata
  • Práce vAutoCAD (3D tisky)

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Zkušenost PLC v Automotive (stačí v rámci údržby strojů, v rámci brigády, praxe, projektu)
  • Znalost technické dokumentace, resp. orientace v elektrických schématech
  • Zkušenost s prací v AutoCAD, 3D tiskárna
  • Komunikativnost, protože budete komunikovat s dodavateli zařízení
  • Ochota držet pohotovost
  • Občasná práce o víkendu (možné i svátky)
  • Angličtina minimálně A2/B1
  • Výhodou bude odborná způsobilost podle vyhlášky 50

NABÍZÍME:
  • Stabilní výrobní prostředí a prima tým PLC kolegů
  • Příležitost neustále zlepšovat a zdokonalovat procesy
  • Pružná pracovní doba (37,5 hodin/ týden)
  • SODEXO karta - stravenky v hodnotě 120 Kč (příspěvek zaměstnavatel 100 Kč)
  • SODEXO karta - volnočasové aktivity
  • Dovolená nad rámec zákoníku práce (188 hodin kalendářní rok)
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření (1300 Kč/ měsíc)

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Mladá Boleslav
Odvětví práce: Elektro a automatizace
Pracovní pozice: PLC Technician
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PLC Technician ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Mladá Boleslav - Elektro a automatizace

Hledáte brigády v Mladá Boleslav? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.