Optometrista I Služební auto k soukromým účelům

Mělník

Jelikož se stále rozrůstáme společně s naší klientelou, do zavedené, moderně vybavené pobočky a rodinné sítě očních optik s 25letou tradicí, hledáme nové kolegy na pozici optometrista/-ka.

Pozice je vhodná i pro absolventy, nemusíte se však obávat, budete vedení odborným dohledem.

Náplň práce:

  • Provádění očních vyšetření, diagnostiky očních onemocnění a poruch zraku
  • Poskytování poradenství ohledně péče o oči a správného používání optických pomůcek
  • Aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
  • Předepisování brýlí a kontaktních čoček
  • Prodej brýlí, kontaktních čoček a dalších pomůcek
  • Dojíždění služebním vozidlem napříč pobočkami společnosti (max do 20 min od bydliště)

Jak bychom si Vás představovali:

  • Odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru Optometrie, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru
  • Znalost výběru a prodeje brýlových čoček výhodou - vše důležité Vás naučíme
  • Komunikativní a cílevědomý/-á s chutí pracovat v dynamicky rostoucí firmě
  • Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič

Co můžeme nabídnout:

  • Pracovní dobu 8:00-17:00 vč. obědové pauzy (pondělí - pátek)
  • Služební telefon, vůz i k soukromým účelům
  • Cestovné
  • Pravidelná odborná školení min. 2x ročně
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Pravidelné měsíční odměny dle výsledků provozoven, roční odměny až do výše 13. platu
  • Brýle s výraznou zaměstnaneckou slevou
  • Stravenky v hodnotě 207 Kč za každý odpracovaný den
  • Po zapracování smlouva na dobu neurčitou

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Bonusy a prémie
  • 13. plat
  • Sick days
  • Provize z prodeje
  • Výrobky a služby se slevou
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kasea CZ, s.r.o.
Lokalita: Mělník
Pracovní pozice: Optometrista I Služební auto k soukromým účelům
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 47000-52000 Kč
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Mělník - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Optometrista I Služební auto k soukromým účelům ve městě Mělník? Pošlete svůj životopis firmě Kasea CZ, s.r.o. ještě dnes.