Obchodník v oblasti nemovitostí

Jihomoravský, Brno

Na českém realitním trhu jsme už přes 30 let, máme vlastní portfolio nemovitostí napříč celou Českou republikou, a nabízímre všemožné i nemožné nemovitosti pro bydlení, podnikání, k prodeji, pronájmu - náš záběr je zkrátka opravdu široký.

Na naší brněnské pobočce jsou dva obchodní manažeři, ale oba se soustředí na jinou oblast naší činnosti. Chybějícím článkem na naší pobočce je někdo,, kdo hledá stabilní práci v oblasti realit, je dobře organizovaný, ostřílený v komunikaci, a láká ho různorodost v náplni práce.

POPIS POZICE:

Každý den nebude stejný. Člověka, kterého chceme najít, čeká spoustu dílčích úkolů, schůzky s klienty, administrativa a další související činnosti.

Hlavními body v celém procesu jsou:

  • Akvizice – aktivní hledání investičních příležitostí v rámci akvizic, což zahrnuje i přímé oslovování vlastníků zajímavých nemovitostí
  • Detailní prohlídky a kontrola nemovitostí, s tím soivisející jednání s jejich vlastníky
  • Kalkulace ceny a následná prezentace našemu vedení apotenciálním investorům
  • Vyjednávání o prodejní ceně, ale i o spoustě jiných věcěch
  • A na závěr samotný prodej

PROFIL KANDIDÁTA:

Jste z oboru - hledáme ideálně kovaného realiťáka, a bez zkušeností z oblasti nemovitostí se u nás neobejdete..

Máte dobrý ústní a písemný projev (i v angličtině - fajn úroveň je B1/B2), a budeme se moct spolehnout na vaše organizační schopnosti.

Máte řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:
  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr s fixní mzdou
  • Bonusy z prodaných nemovitostí
  • Služební vůz

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Obchod
Pracovní pozice: Obchodník v oblasti nemovitostí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodník v oblasti nemovitostí ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Obchod