OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | MEZINÁRODNÍ OBCHOD

Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Láká vás práce v obchodě a máte blízko k elektrotechnice a moderním technologiím? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pojďte pracovat pro mezinárodní společnost se zákazníky po celém světě!

Pokud jste k tomu i nadšenec do japonské kultury nebo jazka, máte velkou výhodu!

Co Vás na této pozici čeká?
- Péče o stávající zákazníky a rozvíjení obchodních vztahů s klienty ve svěřeném segmentu
- Vyhledávání nových obchodních příležitostíyhledávání nových obchodních příležitostí
- Jednání s tuzemskými i zahraničními klienty
- Příprava obchodních nabídek
- Podpora obchodního týmu (zejména v začátcích)
- Reporting vedení

BENEFITY:
- Služební auto možné i k soukromým účelům (po zkušební době)
- 20 dní dovolená + dny volna o Vánocích
- sick days
- Perspektiva dlouhodobé kariéry v mezinárodní rostoucí společnosti
- Možnost občasných služebních cest do zahraničí

POŽADAVKY:
- Plynulá znalost obchodní angličtiny na úrovni C1
- Čeština na úrovni rodilého mluvčího
- Japonština velkou výhodou
- Zodpovědnost a smysl pro detail
- Pokročilá znalosti MS Office
- Kooperativní, komunikativní a flexibilní osobnost
- Zkušenost s prodejem vítána, ale ne nutná
- ŘP sk. B - aktivní řidič/ka

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Obchodní zástupce
Pracovní pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | MEZINÁRODNÍ OBCHOD
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Montér ve výrobě jednoúčelových strojů a zařízení
Praha - APT, spol. s r.o. | 36 000 Kč - 42 000 Kč
We are looking for Product specialists in Cards!
Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Hledáme poradce na pobočku Praha 4 (HPP)
Praha - Generali Česká pojišťovna
Pracovník/ce úklidu - uklížeč / uklízečka
Praha - AVE CZ odpadové hospodářství
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
Praha - APT, spol. s r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč
Junior Motion Designer
Praha - Publicis Groupe CZ
Media Executive
Svářeč - montér

Práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | MEZINÁRODNÍ OBCHOD: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | MEZINÁRODNÍ OBCHOD?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Grafton Recruitment.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | MEZINÁRODNÍ OBCHOD ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Obchodní zástupce