Obchodní zástupce (M/Ž) pro služby a produkty v oblasti ostrahy a údržby

Praha

Informace
Staňte se klíčovým hráčem v oblasti facility managementu!

Hledáme dynamického Obchodního zástupce pro inovativní služby v oblasti ostrahy a údržby!

O čem je tato příležitost?

Jsme lídrem v integrovaném facility managementu a neustále inovujeme, abychom zůstali na špici. Nyní hledáme kreativní a zapálené kolegy, kteří chtějí přinášet inovace do oblasti údržby a ostrahy. Pracujeme s obchodními centry, průmyslovými a logistickými areály i s velkým a malým retailem.

Co budete dělat?

Rozvoj a prodej: Přizpůsobování našich produktů potřebám klientů.

Spolupráce s odborníky: Práce s týmy facility managementu a ostrahy.

Inovace a strategie: Vytváření nových strategií pro zlepšení našich služeb.

Péče o klienty: Udržování vztahů se stávajícími klienty a hledání nových trhů.

Implementace nových produktů: Uvádění inovativních řešení na trh.

Co od vás očekáváme?

Kreativitu a nadšení: Schopnost přinášet nové nápady a koncepce.

Zkušenosti: Ideálně s prodejem FM služeb a technologií, ale rádi vás i zaučíme.

Analytické schopnosti: Schopnost samostatné práce a silná analytická mysl.

Ambice a samostatnost: Prostor pro nezávislou práci, kde můžete skutečně zářit.

Co vám nabízíme?

Inspirativní pracovní prostředí: Místo, kde vaše nápady a schopnosti budou mít skutečný dopad.

Výzvy a růst: Možnost posunout své dovednosti na další úroveň.

Odpovídající odměnu: Ohodnocení, které reflektuje váš přínos.

Jak se přihlásit?

Pokud jste připraveni přijmout tuto výzvu a stát se součástí inovativního týmu, přihlaste se hned teď a podílejte se na budoucnosti facility managementu.

Přidejte se k nám a buďte součástí našeho úspěchu!
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: Mark2 Corporation Czech, a.s.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Obchod a prodej
Pracovní pozice: Obchodní zástupce (M/Ž) pro služby a produkty v oblasti ostrahy a údržby
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 6. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vysokoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
OSTRAHA-STRÁŽNÝ DO BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY S UBYTOVÁNÍM
Praha - DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka
VIP ostraha prodejny - Praha
Praha - PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.
Ostraha objektu Praha 9 - Mezi Úvozy
OSTRAHA - MINISTERSTVO KULTURY
Praha - INDUS PATROL, spol. s r. o.
Ostraha Praha - Strašnice 21.000Kč/měs. Vyhrazeno pouze pro OZP
Praha - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Ostraha Praha 1 22 000,- Kč/měsíčně Vyhrazeno pro OZP
VIP ostraha prodejny - kamerový monitoring - Praha
PORADCE NA POBOČCE V HOŘICÍCH (HPP)
Praha - Generali Česká pojišťovna
Telefundraiser/ka
Praha - OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.
JUNIOR MEDIA PLANNER
Praha - Omnicom Media Group
Pracovník/ce úklidu - uklížeč / uklízečka
Praha - AVE CZ odpadové hospodářství

Práce Obchodní zástupce (M/Ž) pro služby a produkty v oblasti ostrahy a údržby: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Obchodní zástupce (M/Ž) pro služby a produkty v oblasti ostrahy a údržby?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Mark2 Corporation Czech, a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní zástupce (M/Ž) pro služby a produkty v oblasti ostrahy a údržby ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Mark2 Corporation Czech, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Obchod a prodej