Dispečer dopravy autocisteren

Praha

Náplň práce

Jste komunikativní s kladným vztahem k autům a máte vzdělání technického směru? U nás tuto kombinaci uplatníte. Nabízíme zajímavou pracovní příležitost pro prosperující společnost v dobře dostupné lokalitě Prahy 7. Ve všem Vás podpoříme: zaškolení, kde se můžete obrátit na stabilní tým, který Vám bude k dispozici, zajistíme pravidelné školení a další možnosti odborného vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, možnost přizpůsobení směn. V období zaškolení pracovní doba 6-14 hod a pak denní směny 6-18 hod. Máme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, ze kterých si určitě každý vybere.
  • 25 dnů dovolené, 3 dny osobního volna
  • stravenky 165 Kč/den
  • Cafeteria až 13 000 Kč/rok (volnočasové aktivity, dovolená, zdravotní péče a další)
  • příspěvek na penzijní připojištění 2 000 Kč/měsíc
  • příspěvek 1 500 Kč/rok na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • zvýhodněné ceny paliva
  • zdarma konzultační služby (právní, finanční, psychologické, zdravý životní styl)

  • Zajištění zásobování vlastních čerpacích stanic na základě dispečerského sledování stavu skladových zásob prostřednictvím vlastního vozového parku případně pomocí externích dopravců. Kontrolovat dodržování pracovního režimu řidičů autocisteren, Odpovídat za dodržování pravidel pro zachování kvality přepravovaných pohonných hmot. Přijímat a zpracovávat objednávky velkoobchodních zákazníků, monitorovat realizaci zakázek v průběhu jejich plnění, případně řešit nestandardní situace drobnou administrativu související se statistikou přepravními doklady a docházkou řidičů. pracovní doba po dobu adaptace 6-14h, pak denní směny 6-18h.

    Požadujeme

  • SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Kladný vztah k autům
  • Spolehlivost, seriózní vystupování
  • Samostatnost, ochota učit se nové věci
  • Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost pro prosperující společnost v dobře dostupné lokalitě Prahy 7
  • Zaškolení a pomoc během adaptace
  • Být součástí přátelského, stabilního týmu, který rád pomůže
  • Stabilní zázemí významné české společnosti
  • Podporu v oblasti odborného vzdělávání prostřednictvím pravidelných školení
  • Pružnou pracovní dobu, možnost přizpůsobení směn
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů: 25 dnů dovolené, 3 dny osobního volna, stravenky 165 Kč/den, Cafeteria až 13 000 Kč/rok (volnočasové aktivity, dovolená, zdravotní péče a další), příspěvek na penzijní připojištění 2 000 Kč/měsíc, příspěvek 1 500 Kč/rok na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli, zvýhodněné ceny paliva, zdarma konzultační služby (právní, finanční, psychologické, zdravý životní styl)

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Praha
    Pracovní pozice: Dispečer dopravy autocisteren
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 28. 6. 2024
    Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
    💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

    Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Group Head
    Praha - Publicis Groupe CZ
    Kurýr
    Klecany - DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
    Řidič dodávky
    Praha - R&K speed company s.r.o.
    Kurýr Bolt Food (Praha)
    Praha - LKMV Services, s.r.o.
    Pracovník/ce úklidu - uklížeč / uklízečka
    Praha - AVE CZ odpadové hospodářství
    Finanční expert
    Praha - Česká pošta
    Montér ve výrobě jednoúčelových strojů a zařízení
    Praha - APT, spol. s r.o. | 36 000 Kč - 42 000 Kč
    Senior Digital Specialist
    Media Executive
    ESG Trainee - analytik/analytička (DPČ)
    Praha - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
    Svářeč - montér
    Hledáme poradce na pobočku Praha 4 (HPP)
    Praha - Generali Česká pojišťovna
    Strojní inženýři projektanti, konstruktéři
    Praha - APT, spol. s r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč
    Junior Motion Designer
    We are looking for Product specialists in Cards!

    Práce Dispečer dopravy autocisteren : Často kladené otázky

    👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Dispečer dopravy autocisteren ?

    Práce je nabízena v lokalitě Praha.

    👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

    Tato nabídka práce je do firmy ManpowerGroup s.r.o..

    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dispečer dopravy autocisteren ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.