ASISTENT(KA) TOP MANAGEMENTU / NJ / AJ

Jihočeský, Český Krumlov

Do příjemného pracovního prostředí hledáme Asistenta / Asistentku s pokročilou znalostí německého jazyka i schopností domluvit se anglicky.

POPIS POZICE:
  • Správa kalendáře nadřízeného, domlouvání schůzek a služebních cest (vč. letenek, ubytování)
  • Správa firemní korespondence, směrnic, zápisů z meetingů, občasné překlady z/do NJ
  • Příprava administrativních podkladů, prezentací, reportů
  • Plánování a organizace porad a návštěv vč. zajištění občerstvení
  • Další organizační a administrativní úkony dle potřeb ostatních členů managementu

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Zkušenosti na obdobné pozici v administrativě výhodou
  • Znalost německého jazyka (B2/C1) a anglického jazyka (B1/B2)
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Schopnost samostatné práce, organizační schopnosti, spolehlivost
  • Reprezentativní vystupování

NABÍZÍME:
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem + roční bonus
  • Mimořádné odměny
  • Podpora při zaučení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek do cafeterie
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Firemní akce
  • Možnost nástupu ihned nebo dle dohody

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Český Krumlov
Odvětví práce: Administrativa
Ekonomika, účetnictví, bankovnictví
Zákaznický servis
Pracovní pozice: ASISTENT(KA) TOP MANAGEMENTU / NJ / AJ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Český Krumlov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ASISTENT(KA) TOP MANAGEMENTU / NJ / AJ ve městě Český Krumlov? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Český Krumlov - Administrativa