Administrativní pracovník, pokladní (OZP) – INVALIDA – plný úvazek

Praha 5 - Řeporyje

Pro OZP (1., 2. stupeň).

Pracovní náplň -
- markování zboží na pokladně
- příjem objednávek, vytváření dodacích listů, vytváření faktur z objednávek, kontrola přijatých faktur, vystavování dobropisů, plánování a objednávání dopravy, objednávání zboží a vystavování příjemek

Požadujeme -
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
- ohleduplnost
- znalost MS Excel, Word
- středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe výhodou

Nabízíme -
- mzda 24 000 Kč hrubého/měsíc, po zapracování až 27 000 Kč hrubého/měsíc (plný úvazek)
- práci ve velice klidném, pohodovém provozu a v hezkém pracovním prostředí
- pracovní dobu 8,00-16,00 (plný úvazek)
- možnost zakoupení obědů ze školní jídelny (polévka + hlavní jídlo) za 85 Kč
- možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny
- pracoviště na Praze 5 - Řeporyje
- jsme menší firma s 30letou tradicí
- korektní jednání

Detaily o pracovním místě:
Firma: APAP IN s.r.o.
Lokalita: Praha 5 - Řeporyje
Pracovní pozice: Administrativní pracovník, pokladní (OZP) – INVALIDA – plný úvazek
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný
Požadované jazyky
Ne
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha 5 - Řeporyje - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní pracovník, pokladní (OZP) – INVALIDA – plný úvazek ve městě Praha 5 - Řeporyje? Pošlete svůj životopis firmě APAP IN s.r.o. ještě dnes.