Bohužel pro profesi Závodní aktuálně nemáme žádná volná pracovní místa.

Podívejte se na další nabídky práce ve Vámi zvolené lokalitě.

Vyhledat nabídky práce >>>
Nejnovější nabídky práce
Hotelová/ý recepční
Zlín

Přidáno: 13. 5. 2024

Pokladní(k) Karlovy Vary
Karlovy Vary

Měřící technik VN a VVN
Praha, Praha

70 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Vývojový inženýr (70.000+ Kč)
Plzeň, Plzeň

Liberec - řidič VZV, mzda až 35.000,-Kč/měsíčně
Liberec

25 000 Kč - 38 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Vývojový elektroinženýr
Brno

60 000 Kč/měsíc - 80 000 Kč/měsíc | Přidáno: 13. 5. 2024

Montér elektro (AŽ 60.000 KČ)
Brno

Zámečník - lepič/podlahář od 230,- Kč/hod čistého
Plzeň

36 000 Kč - 46 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Seřizovač/ka
Nymburk

34 000 Kč - 46 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Dopravní Technolog / Absolventi Vítáni
Praha

45 000 Kč - 60 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Investiční technik/technička
Opava

21 710 Kč - 31 820 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Pokladní do hypermarketu Praha 10 - Štěrboholy
Praha

150 Kč - 155 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Závodní - Často kladené otázky

👉 Jaká je náplň práce profese Závodní?

Závodní je profese, která se zabývá závoděním. Závodníci se zúčastňují závodů na různých úrovních a v různých disciplínách, jako jsou auta, motocykly, lodě, běh, skoky, cyklistika a další. Závodníci se musí starat o svou výbavu, trénovat a získávat zkušenosti, aby se stali úspěšnými. Musí také dodržovat pravidla a bezpečnostní opatření.