Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
Disponent/ka logistiky
Plzeň

Konplan | Přidáno: 12. 5. 2024

Materiálový disponent
Hradec Králové, Hradec Králové

WOFINO | Přidáno: 12. 5. 2024

Správce vozového parku v půjčovně obytných vozů
Praha

Zavolejsikurýra.cz a.s. | Přidáno: 12. 5. 2024

Disponent logistiky
Mladá Boleslav

SULCO Automotive Group, s.r.o. | Přidáno: 12. 5. 2024

Disponent příjmu/expedice
Boršov, Kyjov

Project Controls, s.r.o. | Přidáno: 12. 5. 2024

Nymburk

✅ Disponent Leteckých Přeprav ✈
Praha

ProfesKontakt, s.r.o. | Přidáno: 12. 5. 2024

Disponent nákupu s NJ
Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí

Disponent námořních přeprav - export
Dobrovíz

cargo-partner ČR s.r.o. | Přidáno: 12. 5. 2024

✅ Disponent Námořních Přeprav Letiště A Další Lokality Praha
Praha

✅ Hledám disponenty NÁMOŘNÍCH PŘEPRAV - Praha a okolí
Praha

✅ DISPONENT MKD - BRNO a okolí ► JUNIOR/SENIOR
Brno

Disponent zákaznického servisu (m/ž) (A9586)
Stříbro

HOFMANN WIZARD s.r.o. | Přidáno: 12. 5. 2024

DISPONENT logistiky v automotive (mzda až 50.000 Kč)
Vyškov

Jobs Contact Personal, s.r.o. | Přidáno: 12. 5. 2024

Disponent námořních přeprav letiště a další lokality Praha a okolí
Praha

35 000 Kč/měsíc - 55 000 Kč/měsíc | Přidáno: 11. 5. 2024

Disponent leteckých přeprav
Praha

45 000 Kč/měsíc - 55 000 Kč/měsíc | Přidáno: 11. 5. 2024

DISPONENT S AJ (33-35.000 Kč)
Královéhradecký kraj

AC Jobs, s.r.o. | 33 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 11. 5. 2024

Disponent s AJ (33-35.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o. | 33 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 11. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Vozový disponent - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Vozový disponent?

Pro profesi "Vozový disponent" aktuálně najdete 127 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Vozový disponent?

Vozový disponent je osoba, která zajišťuje efektivní využití vozového parku. Je odpovědný za plánování tras, nastavení cen, sledování dodržování bezpečnostních předpisů a zajišťování servisních služeb. Vozový disponent také vyřizuje požadavky zákazníků, zodpovídá za řízení řidičů a monitoruje jejich výkonnost. Je zodpovědný za vedení a udržování dokumentace a záznamů o vozovém parku a provádí audit vozidel.