Operátor výroby, svoz zdarma, snadná práce, volné víkendy
Brno

29 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Manažer/ka zakázakové výroby
Jihlava

Přidáno: 13. 5. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
TEAM LEADER VE VÝROBĚ - PLZEŇ
Plzeňský kraj

Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 60 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Operátor výroby, Slavkov u Brna 35 – 38 000 Kč/měs.
Vyškov

35 000 Kč - 38 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Operátor slévárny
Ostrava

46 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Navíječ
Plzeň

33 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

  Seřizovač - lisař
Hradec nad Moravicí

BRANO a.s. | Přidáno: 13. 5. 2024

Slévárenský dělník – tavič
Opava

Údržbář strojů ihned Prachatice
Prachatice

25 000 Kč - 32 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Kontrola součástek - Humpolec - od 135Kč/hod.
Humpolec

Enter-Prise Sorting, s.r.o. | 22 000 Kč - 26 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Programátor NC strojů (tvorba programů v 3D) - pouze ranní směna
Plzeň

Manpower | 58 000 Kč - 62 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Dělník balič Jihlava 41 000 Kč s bonusem 50 000 Kč
Jihlava

Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 41 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Výrobní dělník Jihlava 41 000 Kč s bonusem 50 000 Kč
Jihlava

Obsluha CNC - ohraňovací lis / mzda až 45 tis. / 13. plat / volné víkendy!
Plzeň

People Facility s.r.o. | 35 000 Kč - 45 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Vedoucí výroby - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Vedoucí výroby?

Pro profesi "Vedoucí výroby" aktuálně najdete 8 512 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Vedoucí výroby?

Vedoucí výroby je odpovědný za řízení a koordinaci výrobních činností a za zajištění, aby byly splněny požadavky na kvalitu, čas a náklady. Vedoucí výroby je zodpovědný za plánování výrobních operací, včetně výběru a přidělování pracovníků a materiálů, a za sledování a kontrolu výrobního procesu. Vedoucí výroby musí také vytvářet a udržovat výrobní postupy a zajišťovat, aby všichni zaměstnanci dodržovali příslušné bezpečnostní postupy.