STRÁŽNÝ/DOZORCE
Plzeň-město

Vězeňská služba České republiky | 31 970 Kč - 43 200 Kč | Přidáno: 12. 5. 2024

Strážní, vrátní (POUZE PRO OZZ a OZP)
Znojmo

OKO 69, s.r.o. | 124 Kč | Přidáno: 12. 5. 2024

Pracovníci ostrahy, strážní
Brno-město

BLESK Servis s.r.o. | 20 000 Kč | Přidáno: 12. 5. 2024

Strážný justiční stráže
Tachov

Vězeňská služba České republiky | 30 360 Kč | Přidáno: 12. 5. 2024

Strážný/á - HPP - Mzda 125 Kč/h, vhodné pro OZP
Poděbrady

Mark2 Corporation Czech, a.s. | 125 Kč - 125 Kč | Přidáno: 11. 5. 2024

Strážný v administrativní budově v Praze 9 - Libni
Praha, Praha

Auris security s.r.o. | 147 Kč - 159 Kč | Přidáno: 11. 5. 2024

Strážný Cheb (HPP) - od 18 300,-Kč/měs. - nástup IHNED - vhodné pro OZZ/ID
Cheb

SUNIX SAFE TECHNOLOGIES s.r.o. | 18 300 Kč - 22 000 Kč | Přidáno: 10. 5. 2024

Strážný
Opava

BOIS Opava a.s | 120 Kč - 120 Kč | Přidáno: 10. 5. 2024

Strážný/strážná, vrátný/vrátná
Litoměřice

OKO 69, s.r.o. | 116 Kč | Přidáno: 10. 5. 2024

Pracovníci ostrahy - strážní - vyhrazeno pro OZP
Vsetín

Bezpečnostní agentura HB, s.r.o. | 18 900 Kč | Přidáno: 10. 5. 2024

Hledáme strážné do Vyšních Lhot
Vyšní Lhoty

cba corporation a.s. | Přidáno: 10. 5. 2024

Strážný do super/hypermarketu, zálohy týdně, nástup ihned! OSTRAVA
Ostrava

ADESTRA security, spol. s r.o. | Přidáno: 10. 5. 2024

STRÁŽNÝ/ NÁ (OZP) - Bílina - HPP poloviční úvazek - od 15 000-17 000Kč/mě
Bílina

PROTECTON HOLDING, a.s. | 15 000 Kč - 17 000 Kč | Přidáno: 10. 5. 2024

Hledáme strážné / detektivy pro obchodní domy v Jihlavě
Jihlava

GADO, s.r.o. | 120 Kč - 135 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Hledáme strážné / detektivy pro obchodní domy v Brně
Brno

GADO, s.r.o. | 130 Kč - 145 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Strážný pro Ostravu
Ostrava

Pro Bank Security a.s. | 115 Kč - 130 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

STRÁŽNÝ - BRNO - CEJL
Brno

G4S Secure Solutions (CZ), a.s. | Přidáno: 9. 5. 2024

STRÁŽNÝ - KRALICE NA HANÉ - VHODNÉ PRO OZP
Prostějov

STRÁŽNÝ - BRNO ŠPITÁLKA - VHODNÉ I PRO OZP
Brno

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Strážný - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Strážný?

Pro profesi "Strážný" aktuálně najdete 521 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Strážný?

Strážný je profese, která vyžaduje, aby se člověk staral o bezpečnost a pořádek. Strážný je odpovědný za hlídání budov, pozemků a dalších míst, aby se zabránilo nezákonným činnostem a zabránilo se útokům. Strážný také dohlíží na dodržování pravidel a předpisů. K tomu, aby mohli vykonávat tuto práci, musí strážní splňovat určité požadavky, jako je například znalost právních předpisů.