Řidič na VZV/retrak
Liberec

25 000 Kč - 38 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Liberec - řidič VZV, mzda až 35.000,-Kč/měsíčně
Liberec

Kurýr/řidič FOODORA, BOLT FOOD,BOLT TAXI až 3000kč denně
Praha, Praha

Max fit s.r.o. | 150 Kč - 300 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Řidič VZV do Liberce s možností ubytování
Liberec

32 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Burger King Dobšice přijímá nové řidiče na rozvoz !!
Nymburk

Burger King | 120 Kč - 130 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Řidič/řidička tahače - TEPLICE a okolí
Teplice

SPEDITRANS CZ, a.s. | 21 300 Kč - 70 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Řidiči tahačů - vnitrostátní přeprava nápojů - celozávozy po ČR - místo bydliště Praha
Praha

SPEDITRANS CZ, a.s. | 38 000 Kč - 43 500 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

ŘIDIČ / ŘIDIČKA MKD
Hořice

SPEDITRANS CZ, a.s. | 22 200 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Řidič VZV (m/ž)
Plzeň, Plzeň

WOFINO | Přidáno: 13. 5. 2024

26 - ŘIDIČ
České Budějovice

KVALITA náhradní plnění s.r.o. | 21 400 Kč - 21 400 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Řidič/ka VZV

Skladník - řidič
Olomouc

KOVOLASER s.r.o. | Přidáno: 13. 5. 2024

Řidič/ka kamionu
Přerov

Hromádko s.r.o. | 51 000 Kč - 61 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Řidič nákladního vozidla
Litoměřice

Jihosepar a.s. | 35 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Řidiči/skladníci
Teplice

FRUIT PLUS s.r.o. | 130 Kč - 140 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Řidič mezinárodní dopravy
Uherské Hradiště

FreshLine s.r.o. | 20 000 Kč - 40 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

řidič autobusu
Dolany

BARCALBUS Unhošť s.r.o. | Přidáno: 13. 5. 2024

Řidič VZV, manipulant
Střítež

Rotom Czech spol. s r.o. | Přidáno: 13. 5. 2024

Střítež

ŘIDIČ C+E
Klatovy

RUMPOLD-P s.r.o. | 30 000 Kč - 37 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Osobní řidič - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Osobní řidič?

Pro profesi "Osobní řidič" aktuálně najdete 2 165 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Osobní řidič?

Osobní řidič je zaměstnanec, který se stará o bezpečnou a pohodlnou jízdu svého zaměstnavatele. Je zodpovědný za řízení vozidla, navigaci a včasné doručení cíle. Musí také zajistit, aby byly splněny veškeré požadavky zaměstnavatele, například zajištění vhodného parkování, zajištění pohonných hmot nebo doprovod osob. Osobní řidič musí být také schopen reagovat na situace na silnici a zachovat bezpečnost.