Bohužel pro profesi Kloboučník aktuálně nemáme žádná volná pracovní místa.

Podívejte se na další nabídky práce ve Vámi zvolené lokalitě.

Vyhledat nabídky práce >>>
Nejnovější nabídky práce
IT technik - junior
Zlín

Přidáno: 13. 5. 2024

Samostatný účetní, senior – bonusy, roční odměny
Praha

60 000 Kč - 70 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Vedoucí školní kavárny
Kutná Hora

27 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Obchodní zástupce v oboru profesionální kosmetiky
Praha

25 000 Kč - 60 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Obchodník Allianz pojišťovny
Plzeň

Liberec - řidič VZV, mzda až 35.000,-Kč/měsíčně
Liberec

25 000 Kč - 38 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Úklidový pracovník - Ostrava
Ostrava

145 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Vedoucí provozu
Kutná Hora

Operátor výroby, Slavkov u Brna 35 – 38 000 Kč/měs.
Vyškov

35 000 Kč - 38 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Administrativní pracovník na prodejně - Mladá Boleslav
Mladá Boleslav

26 000 Kč - 44 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Key Account Manager
Praha

Všeobecná účetní
Plzeň

40 000 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Kloboučník - Často kladené otázky

👉 Jaká je náplň práce profese Kloboučník?

Kloboučník je odborník na výrobu a opravu klobouků. Musí mít velmi dobré znalosti o materiálech a technikách potřebných pro výrobu kvalitních klobouků. Také musí mít zkušenosti s opravami, aby mohl opravit klobouky, které jsou poškozené. Kloboučník musí mít také dobré komunikační schopnosti, aby mohl porozumět potřebám zákazníka a přizpůsobit své výrobky jeho požadavkům.