Stavbyvedoucí | dopravní stavby| Praha
Praha

65 000 Kč - 90 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Přípravář pozemní stavby
Praha

30 000 Kč - 60 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Projektant dopravních staveb
Brno, Brno

60 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Projektový manažer v oblasti pozemních staveb (stavbyvedoucí)
Praha

45 000 Kč - 70 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
STAVBYVEDOUCÍ | DOPRAVNÍ STAVBY| PRAHA
Praha, Praha

Grafton Recruitment | 65 000 Kč - 90 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Projektant pozemních staveb - mzda dle zkušeností
Brno, Brno

62 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Stavbyvedoucí |železniční stavby| Praha
Praha

80 000 Kč - 120 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Stavbyvedoucí - technologické stavby
Brno

70 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Stavbyvedoucí pozemní stavby
Praha

45 000 Kč - 60 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

STAVBYVEDOUCÍ |ŽELEZNIČNÍ STAVBY| PRAHA

Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 120 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Projektant / Geotechnika & Stavby / Vhodné i pro Absolventy
Praha

45 000 Kč - 90 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Grafton Recruitment | 45 000 Kč - 90 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Technický dozor staveb pozemních komunikací
Nymburk

FORVIA CZ, s.r.o. | 40 000 Kč - 50 000 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

Kalkulant
Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí

WOFINO | Přidáno: 13. 5. 2024

Přípravář - pozemní stavby
Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. | Přidáno: 13. 5. 2024

Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. | 55 000 Kč/měsíc - 65 000 Kč/měsíc | Přidáno: 13. 5. 2024

Zedník/zednice
Jimlín

PP - Stavby s.r.o. | Přidáno: 13. 5. 2024

Technik- technička přípravy a realizace staveb / Mostař - mostařka
Trutnov

ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. | 33 800 Kč | Přidáno: 13. 5. 2024

SAMOSTATNÝ/Á PROJEKTANT/KA DOPRAVNÍCH STAVEB
Poděbrady

FORVIA CZ, s.r.o. | Přidáno: 13. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Kalkulant staveb - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Kalkulant staveb?

Pro profesi "Kalkulant staveb" aktuálně najdete 667 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Kalkulant staveb?

Kalkulant staveb je odborník, který se zabývá výpočty projektů staveb. Musí získat, analyzovat a vyhodnocovat informace o stavebních materiálech, technologiích a pracovních postupech, aby mohl vypočítat náklady na stavbu. Musí také navrhnout a provést finanční analýzu, aby mohl porovnat náklady a přínosy projektu. Kalkulant staveb musí také sledovat stavební zákonné požadavky a přísně se řídit předpisy.