PRODAVAČ/KA

Žďár nad Sázavou

SOKOL FALCO s.r.o.

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993. Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky a sterilizované salámy. Z důvodu rozšíření výroby a růstu firmy hledáme do našeho týmu následující pozici:

PRODAVAČ/KA

Jsi zkušený a spolehlivý, dokážeš si poradit s vedením a provozováním naší firemní prodejny? Jsi komunikativní a máš týmového ducha? Hledáme nového člena týmu do firemní prodejny krmiv pro čtyřnohé parťáky. Chceš zajistit správný chod prodejny, získat vracející se spokojené zákazníky a poradit jim s výběrem krmiva pro jejich mazlíčky?  Pak hledáme právě tebe.

NÁPLŇ PRÁCE

- Prodej ve firemním obchodě s krmivy.

- Komunikace se zákazníky.

- Tvorba objednávek.

- Naskladňování a příjem zboží.

- Manipulace s penězi.

POŽADUJEME

- Zájem o práci, zkušenosti v oboru výhodou.

- Komunikační dovednosti.

- Samostatnost, zodpovědnost.

- Znalost práce na PC uživatelsky (MS Office, Internet).

- SŠ vzdělání, maturita výhodou.

- Vhodné pro absolventy.

NABÍZÍME

- Motivační finanční ohodnocení.

- Mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky atd.)

- Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy.

- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

- Odborné zaškolení.

MZDA: 14 500 – 22 500 Kč

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práce s PC - Windows
  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity

  • Naturální výhody
  • Dovolená navíc
  • Bonusy a prémie
  • Výrobky a služby se slevou

Detaily o pracovním místě:
Firma: SOKOL FALCO s.r.o.
Lokalita: Žďár nad Sázavou
Pracovní pozice: PRODAVAČ/KA
Směnnost práce Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 14500-22500 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    71 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Žďár nad Sázavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRODAVAČ/KA ve městě Žďár nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě SOKOL FALCO s.r.o. ještě dnes.