Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

UX/UI Designer v týmu Customer & Digital

Praha

Popis pozice
Na čem pracujeme v týmu Customer & Digital? Většinou dostaneme zadání o pár větách ze strany top managementu našeho klienta, a to potom rozpracováváme tak, aby přineslo ten pravý byznys výsledek.

Co to znamená v praxi? Rozumět tomu, co chtějí jak zákazníci, tak i management našich klientů, a jak to skloubit, aby výsledné řešení přineslo užitek všem.

Do týmu hledáme posilu se zápalem pro UX a UI design. Kromě pěkných a použitelných screenflow a prototypů ?? po vás budeme chtít i porozumět jádru byznysu našich klientů tak, aby výsledný design seděl do klientovy strategie.

Co vás čeká?

* design digitálních produktů (mobil, web), které budou řešením potřeb a příležitosti našich klientů a jejich zákazníků
* UX podpora v rámci business analýzy a ideace možných řešení
* low-fidelity a high-fidelity wireframing a screenflows
* prototypování
* vývoj UI-kitů a design systémů
* testování použitelnosti
* podpora klientů v zavádění inovativních řešení do praxe
* spolupráci v týmu expertů zaměřených na digitalizaci a ⭐ zákaznickou zkušenost ?

Co je dobré mít?

zkušenost s UX/UI designem 1-2 roky - budeme se těšit na ukázku portfolia

* znalost Figmy a Mira
* alespoň základní zkušenost s wireframingem, prototypováním a design systémy
* analytické i kreativní myšlení
* schopnost rychle se zorientovat, argumentovat, navrhnout řešení, řídit diskusi a očekávání
* rozvinuté komunikační a prezentační dovednosti
* plynulou mluvenou i psanou angličtinu a perfektní češtinu
* VŠ vzdělání

Co dostanete na oplátku od nás?

* fajn kolektiv, kam budete rádi chodit
* možnost budovat kariéru v týmu zkušených profesionálů v rámci silné, celosvětové poradenské společnosti
* příležitost měnit a zlepšovat fungování společností kolem vás (práce na zajímavých projektech pro zajímavé klienty)
* rozsáhlé možnosti školení vč. jazykových kurzů
* dovolenou navíc a tři dny firemního volna
* roční bonus
* 30 000 Kč příspěvek na cestování, kulturu a jiné benefity
* Multisport kartu
* životní pojištění
* firemní mobilní tarif s neomezeným voláním, SMS a daty
* práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami (ano, máme i fotbálek)
* teambuildingy, společné snídaně, zdravé úterky a spousta dalších akcí :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: KPMG
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: UX/UI Designer v týmu Customer & Digital
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    44 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici UX/UI Designer v týmu Customer & Digital ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě KPMG ještě dnes.