Technolog výroby s AJ - elektrotechnické vzdělání!

Zlínský, Lešná

POPIS POZICE:

  • zpracování dokumentace
  • jednání s dodavateli strojních zařízení
  • stavba a úprava strojních zařízení a výroba vzorků
  • měření elektroakustických parametrů
  • podpora výroby

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • způsobilost v elektrotechnice podmínkou min. Vyhl. 50/6
  • zkušenosti s automatizací a programování PLC, průmyslových robotů
  • čtení pneumatických schémat
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost anglického jazyka na úrovni komunikativní B1

NABÍZÍME:
  • zázemí silné výrobní společnosti
  • 13. mzda, odměny
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dopravu do práce
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdenní dovolená
  • věrnostní odměna
  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Flexipass v hodnotě 2 000 Kč

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Lešná
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Technolog výroby s AJ - elektrotechnické vzdělání!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Lešná - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog výroby s AJ - elektrotechnické vzdělání! ve městě Lešná? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Lešná - Výroba a vývoj