Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Technik BOZP

Pardubice

Popis pozice

TECHNIK BOZP

CO U NÁS TECHNIK BOZP DĚLÁ?

* Zpracování dokumentace BOZP a hygieny práce
* Zpracovávání pravidelných reportingů
* Metodická, kontrolní, poradenská a školící činnost v oblasti BOZP a hygieny práce
* Tvorba odborných stanovisek, dokumentů, dokladů včetně návrhů řídících a organizačních norem
* Posuzování technické dokumentace, návrhů změn, provozní dokumentace a dalších dokumentů z pohledu právních předpisů, norem, nejlepší aplikovatelné praxe v oblasti BOZP a hygieny práce
* Účast v procesu vyšetřování havárií s cílem identifikovat kořenové příčiny, navrhovat a zavádět odpovídající opatření, příprava poučení z událostí (vlastních i externích)
* Spolupráce s orgány a organizacemi státu, státního odborného dozoru
* Spolupráce s odděleními napříč celou společností

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

* Minimálně SŠ vzdělání
* Praxe v oblasti BOZP – ideálně chemický průmysl výhodou
* Kvalifikace Technik BOZP výhodou (možné doplnění)
* OZO v prevenci rizik výhodou
* Dobrá znalost práce s MS Office, MS Excel, MS PowerPoint
* Loajalita, spolehlivost, zodpovědnost
* Zodpovědný přístup ke svěřeným činnostem, proaktivní přístup a samostatnost
* Prezentační a organizační dovednosti
* Řidičský průkaz sk. B
* Komunikativní znalost anglického jazyka a/nebo polského jazyka výhodou ale není podmínkou
* Praktické zkušenosti, nebo alespoň teoretické znalosti z oblasti požární ochrany a prevence závažných havárií výhodou

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

* Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
* Příležitost účastnit se zajímavých projektů
* Možnost osobního i profesního růstu
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Přerovská 560, 530 06 Pardubice 6

Detaily o pracovním místě:
Firma: ORLEN Unipetrol
Lokalita: Pardubice
Pracovní pozice: Technik BOZP
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    50 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik BOZP ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě ORLEN Unipetrol ještě dnes.