Strojní zámečník

Olomouc, Uničov
  • Směnnost: Neurčeno
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody
  • Požadovaná dovednost:
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 35 000 Kč/měsíc

Firma DAVON s.r.o. přijme zaměstnance na pozici Strojní zámečník
Jedná se o práci na plný úvazek.

Náplň práce:
- Sestavování dílů dle výkresové dokumentace
- Vrtání, závitování, odjehlení dílů
- dodržování bezpečnostních předpisů na pracovištích a předcházení pracovním úrazům

Požadujeme:
- vyučení v oboru - zámečník SŠ nebo SOU
- znalost čtení výkresové dokumentace
- základní svářečský kurz
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz sk. B
- zodpovědnost, spolehlivost
- praxe min. 3 roky

Nabízíme:
- práci v prosperující firmě viz www.davon.cz
- HM od 35 000,- Kč /měs. (dle kvalifikace)
- Příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- kariérní růst

Datum nástupu: 1.6.2024

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte.

Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobilní telefon).

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: DAVON s.r.o.
Lokalita: Uničov
Pracovní pozice: Strojní zámečník
Směnnost práce Neurčeno
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč
Nabídka přidána: 13. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Uničov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojní zámečník ve městě Uničov? Pošlete svůj životopis firmě DAVON s.r.o. ještě dnes.